NKD TV: Odličen začetek sezone

Na prvi septembrski dan so s prvenstvom začeli tudi člani selekcije do 13 let Nogometnega kluba Domžale. V 1. kolu so gostovali v Črnučah in zmagali s kar 12:0. Veliko težja naloga jih je čakalaminuli konec tedna, ko je v Domžalah gostovalo moštvo Ilirije. Domačini so z goloma Mihe Černetav 37. in Naceta Koprivnikarja v 45. minuti povedli z 2:0, a se gostje iz Ljubljane niso predali. 15 minut pred koncem je zaostanek znižal Gašper Mavrič, rezultat pa se potem do zadnjega sodnikovegapiska ni več spremenil in ekipa Tomija Broniča je vknjižila še drugo zmago in ubranila prvo mesto naprvenstveni lestvici. Oglejte si video reportažo s tekme Domžale – Ilirija 1911 B.