Uspešen začetek v pokalu

Selekcija do 12 let Nogometnega kluba Domžale je v torek odigrala prvo tekmo Pokala Mlajših dečkov MNZ Ljubljana. Posebnost tega tekmovanja je, da se v nasprotju s prvenstvom igra na celotnem nogometnem igrišču, kar pa moštva Nenada Toševskega ni zmotilo. Na gostovanju v Črnučah je namreč slavilo z izidom 4:1.

u11 dvoboj

Nenad Toševski, trener mlajših dečkov NK Domžale: ''Tekma je bila odigrana na izredno težkem igrišču, ki je bilo zelo neravno in trdo. Fantje so potrebovali kar nekaj časa, da so se privadili na pogoje, ki jih niso vajeni. Nasprotnik se je odločil za zelo obrambno postavitev, ki jo je bilo glede na pogoje zelo težko streti. Od samega začetka tekme smo imeli vse vajeti igre v svojih nogah in potrpežljivo čakali na priložnosti. Eno od teh smo izkoristili v zaključku prvega polčasa, kar je fante povsem sprostilo v nadaljevanju tekme. Na začetku drugega polčasa smo povedli z 2:0 in kljub prejetemu zadetku, po praktično edinem strelu v okvir naših vrat, odreagirali na pravi način in še z dvema goloma dokončno odločili zmagovalca. Fantje si za svojo predstavo zaslužijo čestitke, saj so prikazali kombinatorno igro, večji del tekme držali žogo na polovici nasprotnika in krepko prevladovali v posesti žoge. Rezultat bi bil na koncu lahko tudi višji, saj smo zgrešili kar nekaj lepih priložnosti.''

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB