Nike Premier cup: Za prvo mesto s sovrstniki iz NŠ Mura

Nogometaši selekcije do 15 let so na polfinalnem turnirju Nike Premier pokala osvojili prvo mesto v skupini. Premagali so sovrstnike iz Maribora in Vipoll Veržeja, na zadnji tekmi proti Triglavu iz Kranju pa so izgubili z 1:0. Šest točk je bilo dovolj za prvo mesto v skupini A. Razburljivo dogajanje pa je bilo v skupini B, ko je končno prvo mesto v skupini določil šele žreb, saj so bile ekipe izenačene po vseh kriterijih. Sreča je bila tokrat na strani Prekmurcev. Domžalčani se bodo tako pomerili proti NŠ Mura. Domžalčani so v tem tekmovanju slavili leta 2013, ko so pot nadaljevali vse do svetovnega finala v Manchestru, kjer so osvojili odlično tretje mesto za zagrebškim Dinomam in italijanskim Milanom.

V primeru neodločenega rezultata na finalnem turnirju se nemudoma izvajajo kazenski udarci.