Najstarejši selekciji s točko iz Maribora

Tako kot članska ekipa tudi mlajše selekcije Nogometnega kluba Domžale čez velikonočne praznike niso počivale. Mladinska in kadetska selekcija sta že v petek gostovali v Mariboru. V derbiju vodilnih ekip 1. slovenske mladinske in kadetske lige so se rumeni vrnili s točko. Ekipi sta šest kol pred koncem na vseh treh lestvicah popolnoma izenačeni.

Nogometaši selekcije do 19 let so v Športnem parku Tabor prikazali odlično igro. V 34. minuti je rumene z imenitnim strelom v vodstvo popeljal Lovro Vrandečič. Domači so v drugem polčasu stopili na plin in agresivnejša igra se jim je obrestovala v 53. minuti, ko je iz enajstmetrovke izenačil Andraž Sorko. Ekipi sta bili rezultatsko poravnani le dobrih 10 minut, saj je po samostojnem prodoru v 66. minuti Domžalčane znova v vodstvo popeljal Vrandečič. Slabih deset minut pozneje so Mariborčani izkoristili napako v domžalski obrambi in postavili končni rezultat 2:2.

Kadetska selekcija je s porazom 3:0 proti Mariboru iz rok izpustila tri točke prednosti proti vijoličastim. Varovanci Dejana Dončića so zabeležili šele drugi poraz v sezoni.

Starejši dečki so bili tokrat brez obveznosti v najmočnejši slovenski nogometni ligi. Selekcija do 14 let, ki je pred dobrim tednom dni osvojila Nike Premier Cup, so bili povabljeni na turnir na Reko in osvojila 4. mesto. Varovanci Primoža Jeršina bodo tako tekmo 20. kola Lige U15 – zahod odigrali v sredo ob 19:00. V Športnem parku Domžale bo gostoval Jadran iz Dekanov.