6 Georgiev Blaž 15 Hrček Erik
14 Krstov Petar menjava86'
15 Mijić Luka
18 Dimitrov Robert

V zadnjem krogu 1. slovenske mladinske lige poteka neposredni dvoboj za naslov državnega mladinskega prvaka. Kranjčani in Domžalčani so bili pred tekmo na lestvici izenačeni, prva medsebojna tekma pa se je končala z neodločenim izidom 3:3. To pomeni, da morajo rumeni za naslov prvaka zmagati oziroma remizirati z izidom vsaj 3:3.

Glavni sodnik 1. pomočnika sodnika 2. pomočnik sodnik Delegat
Ermin Šašivarević (Celje) Tomislav Gajić (Velenje) Borut Krog (Rogatec) Marko Hafner (Škofja Loka)

1:0 Ovsenek 41'/11m Kryeziu E. 74'

Huč 31'
  Hrovat 45+2'
  Sredojević 59'
  Kocjančič 90+4'

Piscalka90+6. minuta: Glavni sodnik Šašivarević je označil konec tekme. Čestitke kranjskemu Triglavu za naslov mladinskega državnega prvaka.

80. minuta: Po podaji Sredojevića je z 18 metrov poizkušal Gnezda Čerin. Na pravem mestu je bil vratar Arko.

72. minuta: Po predložku Gnezde Čerina so domači odbili v kot. Po predložku Španje so se domači ubranili.

66. minuta: Rom je priboril kot z desne strani. Po podaji Gnezde Čerina je poizkušal Rom, a so se domači ubranili.

64. minuta: Gnezda Čerin je na desni strani lepo našel Roma, ki je poslal odličen predložek pred vrata. Na drugi vratnici je z dveh metrov prazna vrata zgrešil Jašaragić.

59. minuta: Zaradi simuliranja v kazenskem prostoru Triglava je rumeni karton prejel Sredojević.

57. minuta: Hasanaj je pobegnil po desni strani polovice Domžal. Žogo je zavrnil na vrh kazenskega prostora do Egzona Kryeziuja, ki je s 13 metrov močno sprožil pod prečko. Na pravem mestu je bil vratar Frelih.

48. minuta: Prvo priložnost v drugem polčasu so imeli domačini. S strelom s sedmih metrov je poizkušal Eržen, ki je meril previsoko.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Triglava.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Ermin Šašivarević je označil konec prvega polčasa.

rumeni karton mali45+2. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Gašper Hrovat.

zoga1:0 Ovsenek/11m; 41. minuta: Enajstmetrovko je s strelom v spodnji desni kot uspešno izvedel Ovsenek.

40. minuta: Po predložku Eržena je v kazenskem prostoru Domžal posredoval Cvjetičanin. Po mnenju sodnika Šašivarevića z roko in Triglav je prišel do enajstmetrovke.

rumeni karton mali31. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Marko Huč.

20. minuta: Sredojević je podal na desno do Roma, ki je poslal odličen predložek na prvo vratnico. Tam je za las zamudil Tubić in domači so se ubranili.

14. minuta: Domžalčani so imeli novo lepo priložnost. Po podaji Roma je Sredojević z glavo podaljšal na prvo vratnico, kjer je z glavo streljal Tubić. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Arko. Po podaji s kota so se domači ubranili.

4. minuta: Sredojević se je uspešno boril na levi strani kazenskega prostora Triglava. Žoge je spravil do Gnezde Čerina, ki je s štirih metrov meril za las mimo leve vratnice.

Piscalka1. minuta: S sredine igrišča so tekmo začeli nogometaši Domžal.

TarkJomaLogo hitELProEsad Mulalić s.p.D ToursAS DomžaleMG instalaterstvoIB TechnoMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodic