U15: Maribor - Domžale 3:0

Nogometaši Domžal selekcije U15 so na prvi finalni tekmi lige U15 izgubili proti Mariboru. Mariborčani so si že v prvih 20-ih minutah igre priigrali prednost z dvema goloma razlike. Domžalčanom kljub pritisku do polčasa ni uspelo zadeti. V drugem polčasu so Mariborčani še enkrat zadeli in zadržali rezultat do konca tekme. Varovanci Primoža Jeršina bodo čez pet dni poizkušali spreobrniti izid in se veseliti naslova državnih prvakov. Povratna tekma bo v sredo, 7. junija ob 18:00 v Športnem parku Dob.

"Tako velik poraz zagotovo ni realen. Imeli smo več priložnosti, kot Maribor. V zaključku žal nismo bili uspešni, kar so domačini s svojo kvaliteto v napadu hitro kaznovali," je tekmo opisal Primož Jeršin

TarkJomaLogo hitELProEsad Mulalić s.p.D ToursAS DomžaleMG instalaterstvoIB TechnoMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogo