Mladinci napredovali v 2. krog

Mladinsko moštvo Domžal je v sredo, 4. septembra, odigralo prvo tekmo letošnje izvedbe pokala MNZ Ljubljana. V gostujočem srečanju v Trebnjem so z mešano zasedbo, v kateri so se znašli tudi nekateri predstavniki selekcije U17, prišli do zmage z 1:3.

Dvoboj 1. kroga medobčinskega pokalnega tekmovanja, ki so ga zaradi reprezentančnih obveznosti izpustili Klemen Mihelak, Jošt Urbančič, Benjamin Markuš in Tamar Svetlin, je z golom v 6. minuti začel Anže Pestotnik. Prednost rumenih je v 64. minuti povišal Filip Nikola Ostojič, tretji zadetek v mreži domačih pa je dosegel Nick Perc. Pod častni gol NK Trebnje se je v 82. minuti srečanja podpisal Mark Kolenc.

Nogometaše Domžal naslednji izziv pa bo na sporedu 14. septembra ob 11. uri, ko v domači Športni park prihaja NK Radomlje.

Trebnje - Domžale 1:3

Sodnik: Benjamin Hostnik

Strelca: Kolenc 82.; Pestotnik 6., Ostojič 64., Perc 77.

NK Domžale: Rok Bržan, Jaka Zupan (od 46. Žiga Žiberna), Darko Mitrović, Ivan Makovec (od 62. Miha Vrhovnik), Anže Pestotnik, Jošt Pišek, Žiga Repas (od 46. Žiga Dajčman), Filip Nikola Ostojič, Dino Hot (od 46. Gašper Černe), Tristan Ciglar (od 62. Nick Perc), Mark Čeh. Trener: Darko Birjukov

Besedilo in foto: Nejc Berce