Mladinci dosegli enajst zadetkov!

Domžalski nogometaši so z nasprotnikom suvereno opravili tudi v 2. krogu pokala MNZ Ljubljana. Za visoko torkovo zmago na domačem igrišču z kar 11-0 je poskrbelo sedem igralcev.

MladinciOlimpijaDom

Pod prvi zadetek na tekmi se je v 11. minuti podpisal Matej Čož. Tri minute kasneje je prednost podvojil Lovro Kostanjšek, ki je mrežo nasprotnika zatresel tudi v 57. minuti. Zadetka za 3:0 ter 4:0 je v razmaku štirih minut dosegel Dino Hot, Ivan Makovec pa je v 48. minuti tekme poskrbel za petardo v mreži Rudarja iz Trbovlja. Goliado so v preostanku srečanja nadaljevali še Darko Mitrovič, Jošt Pišek in Tristan Ciglar, ki sta zadela po dvakrat.

Domžale - Rudar Trbovlje 11:0

Sodnik: Andraž Kos

Strelci: Čož, Mitrović, Makovec, Kostanjšek (2x), Ciglar (2x), Pišek (2x), Hot (2x)

NK Domžale: Lovro Štubljar, Jaka Zupan, Darko Mitrović, Ivan Makovec, Anže Pestotnik, Jošt Pišek, Matej Čož (od 46. Maks Pogačar), Jure Žavbi, Dino Hot, Tristan Ciglar, Lovro Kostanjšek. Trener: Darko Birjukov

Besedilo: Nejc Berce

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB