Za remi mladincev poskrbel kar vratar!

Mladi nogometaši Domžal se iz Murske Sobote vračajo z zmago in remijem, za katerega je v izdihljajih tekme poskrbel kar vratar Klemen Mihelak!

84877307 10159405824915968 4798058401886109696 n

MLADINCI

Prvo srečanje spomladanskega dela prvenstva v 1. SML se je zaključilo na dramatičen način! Varovanci Darka Birjukova so v Murski Soboti povedli v 23. minuti, ko je mrežo Mure zatresel Anže Sojer. Domači so hitro odgovorili, saj je bil izid v 29. minuti tekme že poravnan. V 40. minuti je sledil preobrat in prednost za domače moštvo, nato pa premor in malce zatišja, vse do zaključka tekme. Pisala se je 88. minuta, ko je po prekinitvi in visoki podaji v kazenski prostor Mure, do uspešnega zaključka prišel iznajdljivi vratar Klemen Mihelak! Njegov zadetek je tudi postavil končni izid.

Mladince naslednja tekma čaka v soboto, ob 13.30, ko v Domžale prihaja NK Celje.

Mura - Domžale 2:2

Strelci: Kai Cipot 29., Tio Cipot 40.; Anže Sojer 23., Klemen Mihelak 88.

NK Domžale: Klemen Mihelak, Darko Mitrović, Žiga Dajčman, Miha Vrhovnik, Ivan Makovec, Anže Pestotnik (od 75. Jernej Belinc), Benjamin Markuš, Anže Sojer, Žiga Repas, Mark Čeh, Nick Perc. Trener: Darko Birjukov

KADETI

Selekcija U17 se je po porazu na tekmi z Bravom odlično odzvala! Srečanje z vrstniki Mure se je namreč po zaslugi Mitje Ileniča in Gašperja Černeta, ki je zadel dvakrat, zaključilo z rezultatom 2:3 v korist rumene družine. Domači so v drugem polčasu sicer znižal zaostanek, toda tri točke so pripadle varovancem Aleša Mežnaršiča.

Naslednje ligaško srečanje bo selekcija U17 odigrala v soboto. Domači dvoboj s Celjani bo odigran ob 10.30.

Mura – Domžale 2:3

Strelci: Matic Donko 64., Aljaž Košti 67.; Mitja Ilenič 11., Gašper Černe 21., 48.

NK Domžale: Rok Bržan, Mark Strajnar, Nik Makovec, Nejc Klašnja, Anel Zulić, Mitja Ilenič, Filip Andjelić (od 58. Luka Turudija), Jure Žavbi, Jakob Snedic (od 49. Lan Lekše), Žiga Žiberna, Gašper Černe (od 80. Leon Kondić). Trener: Aleš Mežnaršič

Besedilo: Nejc Berce

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB