31 Alen Ožbolt menjava 46' 88 Sean Cipriott menjava73'
33 Matija Rom menjava46' 99 Miloš Lepović menjava46'
77 Huč Marko menjava46'
92 Ante Hrkač menjava46'

Druga pripravljalna tekma Domžalčanov. Tokrat je tekmec malteški Balzan, ki je tudi ena od možnih nasportnikov rumenih v kvalifikacijah za evropsko ligo. V ekipi Domžal zaradi poškodbe ni Kristijana Šipka, Alexandreja Kombija in Denisa Halilović. Faruk Gačan in Ante Hrčak sta igralca na preizkušnji.

Glavni sodnik Pomočnika sodnika Dodatna pomočnika sodnika Četrti sodnik in delegat
 Leon Pašalić

1:0 Volarič 50' Žinko 63'
2:0 Bizjak 90+3' Huč 71'
BALZAN

R. Fenech 37'
  de Oliveira 47'

Piscalka90+3. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec tekme.

zoga2:0 Bizjak; 90+3. minuta: Matošević je poslal dolgo žogo na polovico Balzana. Po napaki branilcev je Bizjak sam krenil proti vratom. Nesebično je podal na desno do Volariča, ki se je prav tako izkazal z nesebičnostjo. Podal je nazaj do Bizjaka, ki je le še poslal žogo v prazno mrežo.

90. minuta: Po podaji Matoševića je Volarič z glavo podaljšal do Bizjaka, ki je sam krenil proti vratom Balzana. Poizkušal je s strelom v dolgi kot, a je bil za las nenatančen.

88. minuta: Volarič je priboril kot z desne strani. Po podaji Volariča je Žužek z glavo za las meril previsoko.

80. minuta: Hrčak je krenil v hiter protinapad Domžalčanov. Podal je na desno do Volariča, ki je s prve v sredini našel Huča. Ta je podal na levo do Ožbolta, ki je z roba kazenskega prostora meril previsoko.

76. minuta: Po samostojnem prodoru je do strela s 25 metrov prišel Agius. Zanesljiv je bil vratar Matošević.

73. minuta: Klemenčič je bil pri žogi na levi strani polovice Balzana. Poslal je odličen predložek na drugo vratnico, kjer je Huč z glavo streljal za las mimo leve vratnice.

rumeni karton mali71. minuta: Zaradi prekrška je rumeni karton prejel Marko huč.

rumeni karton mali63. minuta: Zaradi prekrška nad Kaljevićem je rumeni karton prejel Luka Žinko.

63. minuta: Volarič je priboril kot z desne strani. Po podaji Volariča so gostje odbili do Žužka, ki je s 25 metrov odbil previsoko.

55. minuta: Rom je odbil v kot z leve strani. Po podaji P. Fenecha so gostje pred vrati storili prekršek.

zoga1:0 Volarič; 50. minuta: Bizjak je v kazenskem prostoru našel Žužka, ki je poizkušal s strelom. Gostje so blokirali in odbili do Bizjaka, ki je z leve strani, z 10 metrov, nevarno sprožil. Vratar Janušević je odbil do Volariča, ki je s prve žogo poslal v prazno mrežo.

rumeni karton mali47. minuta: Zaradi prekrška nad Žužkom je rumeni karton prejel de Oliveira.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec tekme.

42. minuta: Firer je na levi strani v ogenj poslal Vetriha. Primorec je žogo zavrnil na vrh kazenskega prostora do Matjašiča, ki je nesebično s prve na desni našel Franjića. Slednji je bil v odličnem položaju, a je z osmih metrov streljal za las mimo leve vratnice.

rumeni karton mali37. minuta: Zaradi prekrška nad Vetrihom je rumeni karton prejel Ryan Fenech.

31. minuta: Kaljević je priboril prosti strel 30 metrov od vrat Domžal. Z neposrednim strelom je poizkušal de Oliveira, ki je v živem zidu zadel Široka. Žoga se je odbila v kot. Po podaji Grime je pred vrati odbil Vetrih.

26. minuta: Po poigravanju obrambe Domžal je Effiong prišel sam pred vratarja Milića. Slednji je z imenitno obrambo preprečil vodstvo gostov.

21. minuta: Firer je priboril kot z desne strani. Po podaji Balkovca je s pestjo odbil vratar Janušević.

16. minuta: Balkovec je odbil v kot z desne strani. Po podaji Ryana Fenecha je na prvi vratnici odbil Firer.

14. minuta: Balkovec je ob levi avt črti v ogenj poslal Matjašiča. Ta je na vrhu kazenskega prostora našel Firerja, ki je poizkušal s strelom v dolgi kot. Na pravem mestu je bil vratar Janušević.

9. minuta: Po napaki Husmanija na svoji polovici je Effiong na kratko podal do Kaljevića, ki je z 20 metrov močno sprožil. Vratar Milić je bil zanesljiv.

7. minuta: Repas je priboril kot z leve strani. Po podaji Matjašiča so se gostje ubranili.

4. minuta: Franjić je prodrl po desni strani. Na kratko je podal do Repasa, ki je prodrl v kazenski prostor. Njegov predložek so gostje odbili do Balkovca, ki je s 27 metrov meril čez gol.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Balzana.

Besedilo: Grega Krmavnar

TarkJomaLogo hitELProEsad Mulalić s.p.D ToursAS DomžaleMG instalaterstvoIB TechnoMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodic