V ekipi Domžal zaradi poškodbe ni Kristijana Šipka in Alexandreja Kombija. Lovro Bizjak je zbolel. Matija Širok, Amedej Vetrih, Žan Žužek, Matija Rom, Alen Ožbolt, Emir Azemović, Rubin Hebaj in Adam Gnezda Čerin imajo reprezentančne obveznosti. Andraž Kirm z Domžalami vzdržuje telesno pripravljenost.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik in delegat

Božič 87'
UDINESE

1:1 De Paul 69'  Ewandro 72'

Piscalka90+1. minuta. Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec tekme.

90. minuta: Božič je priboril kot z desne strani. Po podaji Balkovca je Gačan z glavo streljal za las mimo desne vratnice.

85. minuta: Po odlično podaji De Paula je bil sam pred vrati Garmendia. Močno je sprožil z 11 metrov, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Mulalić.

75. minuta: Volarič je priboril kot z desne strani. Po podaji Balkovca je bil pred vrati najvišji vratar Bizzarri.

74. minuta: Z razdalje je poizkušal De Paul, ki je meril nenatančno.

70. minuta: Balkovec je bil pri žogi globoko na levi strani polovice Udineseja. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Volarič z voleja meril za las previsoko.

zoga1:1 De Paul; 69. minuta: Igralci Udineseja so uspešno kombinirali na vrhu kazenskega prostora Domžal. Varesanović je z odlično podajo na desni strani našel De Paula, ki je natančno meril v dolgi kot.

56. minuta: Po napaki vratarja Mulalića se je v odlični priložnosti znašel Ryder Matos. Z izjemnim posredovanjem je svojo napako popravil vratar Mulalić.

55. minuta: Nicholson je lepo pripravil strel Alvirju. Slednji je s 25 metrov močno meril v spodnji desni kot. Z odlično obrambo je žogo v kot odbil vratar Bizzarri. Po podaji Balkovca s kota je Dobrovoljc streljal mimo leve vratnice.

53. minuta: Udinese je prišel do prostega strela 25 metrov od vrat Domžal. S strelom je poizkušal De Paul, a je bil vratar Mulalić na mestu.

52. minuta: Alvir je na vrhu kazenskega prostora našel Hodžića, ki je podal na desno do Ibraimija. Ta je poslal odličen predložek pred vrata, kjer je neovirano z 10 metrov z glavo streljal Alvir. Dobro postavljeni vratar Bizzarri je žogo ujel.

48. minuta: Balkovec je priboril kot z leve strani. Po podaji Alvirja je Hodžić z glavo streljal mimo vrat.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Udineseja.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec prvega polčasa.

45. minuta: Po podaji Kirma je Alvir poizkušal s strelom s 25 metrov. Meril je previsoko.

35. minuta: Franjić je uspešno preigraval na levi strani kazenskega prostora Udineseja. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je z voleja poizkušal Ibraimi. Meril je nekoliko previsoko.

34. minuta: Po podaji Varesanovića je do strela s 25 metrov prišel Pontisso. Meril je previsoko.

30. minuta: Kirm je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibraimija je na prvi vratnici odbil Varesanović.

29. minuta: Ibraimi je bil pri žogi na polovici Udineseja. S 30 metrov je poizkušal s strelom, a je meril nenatančno.

22. minuta: Franjić je bil pri žogi globoko na levi strani polovice Udineseja. Poslal je odličen predložek pred vrata, kjer je osamljeni Alvir s sedmih metrov z glavo streljal za las previsoko.

21. minuta: Po podaji Husmanija je Ibraimi sprožil z desnega roba kazenskega prostora Udineseja. Meril je za las mimo leve vratnice.

17. minuta: Nova lepa akcija Domžal po desni strani. Ibraimi je zaposlil Kirma, ki je poslal odličen predložek pred vrata. Za las je na prvi vratnici zamudil Nicholson.

14. minuta: Matos Ryder se je izkazal s prodorom na polovici Domžal. Dobrih 20 metrov od vrat je streljal mimo desne vratnice.

14. minuta: Po podaji Kirma je Hodžić s 15 metrov nevarno meril ob bližnjo vratnico. Žoga je zletela za las mimo zgornjega levega kota vrat Udineseja.

6. minuta: Ibraimi je z desne strani poslal predložek v kazenski prostor Udineseja. Do strela z glavo je prišel Nicholson, a je bil vratar Bizzarri zanesljiv.

zoga1:0 Klemenčič; 3. minuta: Domžalčani so prišli do prostega strela globoko na desni strani polovice Udineseja. Ibraimi je poslal predložek na drugo vratnico, kjer je iz neposredne bližine Klemenčič z glavo žogo poslal v mrežo.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

TarkJomaLogo hitELProEsad Mulalić s.p.D ToursAS DomžaleMG instalaterstvoIB TechnoMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogo