V ekipi Domžal zaradi poškodbe manjka Dejan Milić, Petar Franjić je zbolel. Prosto so dobili Senijad Ibričić, Rubin Hebaj in Kristijan Šipek.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik in delegat

1:1 Đenić 21'  Luković 20'  Podunavac 87'
  Milutinović 25'
  Vučić 58'
  Podunavac 84', 87'

Piscalka90+3. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme.

Žoga3:1 Dobrovoljc; 90+3. minuta: Evrogooooooooooooooooooool! Dobrovoljc je ukradel žogo na sredini igrišča. Prodrl je proti vratom in s 25 metrov neubranljivo meril v zgornji levi kot nemočnega vratarja Ostojića.

90+1. minuta: Po podaji Husmanija je Kirm z desne strani poslal nizek predložek pred vrata. Na drugi vratnici je iz ugodnega položaja za las mimo desne vratnice streljal Melnjak.

80. minuta: Kirm je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibraimija je odbil vratar Ostojić.

Žoga2:1 Kirm; 76. minuta: Hodžić je na levi strani kazenskega prostora našel Nicholsona. Jamajčan je poslal močan predložek na drugo vratnico. Nizko podajo je izkoristil Kirm, ki je poslal žogo v prazno mrežo.

67. minuta: Gnezda Čerin je izvajal prosti strel z leve strani. Poslal je odličen predložek na drugo vratnico, kjer je iz neposredne bližine previsoko meril Azemović.

63. minuta: Po podaji Bizjaka si je Volarič s preigravanjem pripravil prostor za strel. Njegov poizkus je z odlično obrambo odbil vratar Ostojić.

60. minuta: Lepa akcija Zemuna na levi strani. Po podaji Lasickasa je za las mimo leve vratnice streljal Vučić.

55. minuta: Volarič je poslal predložek z leve strani. Bizjak je z glavo streljal mimo desne vratnice.

49. minuta: Hodžić je priboril prosti strel na desni strani polovice Zemuna. Po podaji Tubića so Srbi odbili v kot. Po podaji Tubića so igralci Zemuna odbili do Gnezde Čerina. Strel slednjega so Srbi uspešno blokirali.

47. minuta: Po odvzeti žogi na polovici Zemuna je do strela z 20 metrov prišel Hodžić. Meril je za las mimo leve vratnice.

Piscalka46. minuta: Med odmorom je Simon Rožman opravil eno zamenjavo. Daria Kolobarića je zamenjal še en član mladinskega moštva, Blaž Urh. Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Konec prvega polčasa.

39. minuta: Tubić je v hitrem protinapadu podaljšal do Gnezde Čerina. Ta je poslal predložek na drugo vratnico, kjer je Volarič iz ugodnega položaja meril previsoko.

33. minuta: Po podaji Volariča si je Bizjak s sprejemom pripravil ugoden položaj za strel. Z 11 metrov je meril za las mimo leve vratnice.

25. minuta: Tubić je priboril prosti strel na levi strani polovice Zemuna. Hodžić je z izjemnim strelom stresel prečko. Žoga se je odbila do Azemovića, ki je s streljal s prve z voleja, a se je z novo izjemno obrambo izkazal vratar Milošević.

Žoga1:1 Đenić; 21. minuta: Po napaki Domžalčanov na sredini igrišča je sam proti vratom rumenih krenil Đenić. Z natančnim strelom v dolgi kot je premagal nemočnega vratarja Tetičkoviča.

16. minuta: Hodžić je uspešno prodiral na polovici Zemuna. Podal je na levo do Tubića, ki je s 16 metrov močno sprožil s prve. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Milošević.

Žoga1:0 Kolobarić; 12. minuta: Gooooooooooooooool! Hodžić je priboril prosti strel na desni strani polovice Zemuna. Po podaji Tubića je bil pred vrati najbolj spreten Kolobarić, ki je iz neposredne bližine žogo poslal v mrežo.

9. minuta: Volarič je priboril prosti strel na levi strani polovice Zemuna. Z neposrednim strelom je s 25 metrov poizkušal Alvir, ki je zadel živi zid.

6. minuta: Po globinski podaji Gnezde Čerina je do strela znotraj kazenskega prostora prišel Kolobarić. Z voleja je meril mimo leve vratnice.

2. minuta: Hodžić je za hrbtom obrambe Zemuna našel Bizjaka. Njegov strel je eden od branilcev blokiral in odbil do Kolobarića. Član mladinskega moštva rumenih je poizkušal s strelom s prve, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Milošević.

Piscalka 1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Zemuna.

TarkEsad Mulalić s.p.JomaLogo hitELProD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani