V soboto gostimo Muro

Vrnitev v Športni park. Po treh zaporednih gostovanjih in skoraj mesecu dni, odkar smo nazadnje nastopili na domžalski zelenici, bodo rumeni bojevniki v sobotnem popoldnevu gostili Muro. Dvoboj 12. kola Prve lige Telekom Slovenije se bo začel ob 14:45, na njem pa bodo Domžalčani lovili peto zmago v sezoni.

nkd 2

Na dosedanjih enajstih tekmah je naše moštvo vknjižilo štiri zmage, dva remija ter doživelo pet porazov. Najvišjega jim je zadal prav jutrišnji tekmec, ki se na lestvici nahaja dve mesti nižje, hkrati pa ima tudi dve točki manj. Sobočani so bili doslej uspešni trikrat, prav toliko imajo tudi remijev, na petih tekmah pa so premoč morali priznati nasprotnikom.

"Želimo si vrnitve v zmagovalni niz. Pričakujemo, da bomo tudi rezultatsko nadgradili naše predstave in da Muri z zmago vrnemo za tisti poraz v Murski Soboti. Potrebne bo veliko želje, borbenosti, agresivnosti in taktične dovršenosti. Če se bo vse poklopilo, se lahko nadejamo dobrega rezultata," pred dvobojem poudarja mladi 19-letni vezist Adam Gnezda Čerin, ki je v tej sezoni odigral prav vse ligaške nastope. Skupno je vknjižil 926 minut, dosegel zadetek in v svojo statistiko vpisal še dve podaji, s čimer je skupaj s kapetanom Senijadom Ibričićem najboljši domžalski podajalec. Izkušeni bosanski nogometaš je sicer najvišje tudi na lestvici strelcev, saj je bil doslej uspešen štirikrat. S tremi zadetki mu sledi Tonči Mujan, edini domžalski strelec na prvi medsebojni tekmi z Muro.

Podobnih misli pred jutrišnjim obračunom je tudi vezist Žan Žužek, še en produkt domžalske nogometne šole: "Naredili bomo vse, da pridemo do zmage. Vzdušje v moštvu je pozitivno, tudi delovna vnema je zelo dobra. V teh dneh smo uigravali nekaj novih taktičnih zamisli, s čimer želimo v naš model vnesti dodatno nepredvidljivost. Kakorkoli, osnova vsega bosta borbenost in zbranost skozi vseh devetdeset minut."

Vstopnice za jutrišnji dvoboj so že v prodaji v klubskem NK Baru. Cena za odrasle znaša 5 EUR, otroci do 14. leta imajo vstop prost.

Besedilo in video: Alen Obrez

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani