V ekipi Domžal manjkajo Shamar Nicholson, Branko Ilić in Gaber Dobrovoljc. Dino Musija je nogometaš na preizkušnji.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

Ibričić, 2x Kolobarić, Mujan, Repas, Musija, Žužek, Žinič, Pečnik, Gnezda Čerin Guček, Radovanović

ŠAMPION

Petkovič

90' Konec tekme. Okrogla desetica rumenih.

78' Podlogar je prodrl po desni, Vuk je odlično zagradil žogo, ki jo je nato v mrežo poslal Gnezda Čerin.

73' Nov zadetek rumenih. Z roba kazenskega prostora je sprožil Pečnik, ki je uspešno zadel daljši kot.

73' Dvojna priložnost rumenih - najprej je poizkusil Pečnik, nato še Vuk.

65' Gostje so zapretili s prostega strela, znova odlično Mihelak.

61' Odličen protinapad Žiniča, ki je podal do Podlogarja, čigar strel so domači odbili. Žinič je znova prišel do žoge in dosegel nov zadetek za rumene.

60’ Prva priložnost tudi za goste, a se je z odlično obrambo izkazal Mihelak, ki je žogo izbil v kot.

57' Gnezda Čerin je s prostega strela poslal predložek v kazenski prostor, gostje so izbili v kot.

53' Premoč rumenih se nadaljuje tudi v drugem delu, prednost pa je tokrat povišal Žužek.

45’ Konec prvega polčasa, ki so ga rumeni zanesljivo dobili z rezultatom 5:0.

44’ Šesti zadetek rumenih, tokrat je bil uspešen Musija.

40' Enajstmetrovko za rumene je uspešno realiziral mladinec Repas.

34' Po levi strani je odlično prodrl Sikošek, ki je v kazenskem prostoru lepo našel Kolobarića. Mlademu napadalcu ni bilo težko zadeti in povišati vodstvo rumenih.

28' Nov zadetek za rumene. Po odbiti žogi ob strelu Musije je do strela prišel Mujan, ki je zadel v daljši kot mreže Šampiona.

20' Odlično je protinapad krenil Mujan, ki je po preigravanju uspešno prišel do stela, a meril v vratarja.

17’ Z roba kazenskega strela je streljal Vetrih, gostujoči vratar je žogo odbil, do nje pa je prišel Kolobarić, ki je povišal vodstvo rumenih.

13’ Odlično si je prostor izboril Kolobarić, ki je z zahtevnega položaja močno sprožil, na mestu je bil gostujoči vratar. Z glavo je nato poizkusil še Repas, a meril nenatančno.

10' Po odličnem prodoru Sikoška je do strela prišel Repas, njegov strel pa je žal zletel le malce mimo vratnice gostov.

3’ Zadetek za rumene. Neposredno s prostega strela je gostujočega vratarja presenetil Senijad Ibričić.

2’ V priložnosti se je v kazenskem prostoru znašel Rom, a mu ni uspelo zadeti.

1' Srečanje so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB