V ekipi Domžal manjkajo Shamar Nicholson, Tonči Mujan, Branko Ilić in Gaber Dobrovoljc. Dino Musija, Sven Karić in Elvir Hadžić so nogometaši na preizkušnji.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

RADNIČKI

0:1 Ćumić 23' Makarić 42'
0:2 Ćumić 45' Stevanović 43'

Piscalka90+2. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec tekme.

90+1. minuta: Žinič je priboril kot z leve strani. Po podaji Urbančiča je Repas poslal predložek pred vrata, kjer je Kolobarić z glavo streljal mimo gola.

89. minuta: Po globinski podaji Repasa je Kolobarić prišel do strela znotraj kazenskega prostora. Z leve strani je meril mimo daljše vratnice.

77. minuta: Hadžić je priboril kot z leve strani. Po podaji Urbačiča so se igralci Radničkega ubranili.

75. minuta: Musija je priboril kot z desne strani. Po podaji Urbančiča je odbil Makarić.

70. minuta: Po podaji Hadžića je Käit močno sprožil s 25 metrov. Vratar Petrović je s konicami prstov žogo odbil v kot. Po podaji Urbančiča je na prvi vratnici odbil Mitrović.

66. minuta: Po izjemni podaji Käita je Musija dosegel gol z glavo, a je stranski sodnik označil prepovedan položaj nogometaša na preizkušnji.

57. minuta: Ibričić je priboril psrosti strel na desni strani. Po podaji Ibričića je z glavo odbil Mitrović.

56. minuta: Po podaji Gnezde Čerina je do strela s 25 metrov prišel Ibričić. Z obrambo se je izkazal vratar Petrović.

54. minuta: Ibričić je izvajal prosti strel z desne strani. Natančen predložek je izkoristil Vetrih, ki je z glavo streljal za las previsoko.

52. minuta: Po podaji Ćumića je z vrha kazenskega prostora nevarno sprožil Ristić. Vratar Mulalić je žogo z odlično obrambo dvignil čez prečko. Po podaji Makarića so se Domžalčani ubranili.

48. minuta: Ćumić je za hrbtom branilcev Domžal našel Makarića. Ta je streljal po tleh, vratar Mulalić pa je žogo uspešno zadržal v svojih rokah.

47. minuta: Vuk je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Ćorluka z 12 metrov z voleja streljal za las previsoko.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Radničkega.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Leon Pašalić je označil konec prvega polčasa.

zoga0:2 Ćumić; 45. minuta: Tomić je uspešno preigraval na levi strani polovice Domžal. Močno je sprožil v spodnji desni kot vrat. Žoga se je od prečke odbila do Ćumića, ki je z bližine žogo poslal v mrežo.

rumeni karton mali43. minuta: Zaradi prekrška nad Pečnikom je rumeni karton prejel Stevanović.

rumeni karton mali42. minuta: Zaradi prekrška nad Amedejem Vetrihom je rumeni karton prejel Makarić.

41. minuta: Pečnik je priboril prosti strel 25 metrov od vrat Radničkega.

37. minuta: Po napaki Bondarenka je Vuk sam krenil proti vratom Radničkega. Njegov strel v levi kot je z odlično obrambo odbil vratar Knežević.

34. minuta: Ćorluka je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Pečnik prišel do strela, a so Srbi uspešno blokirali.

29. minuta: Po lepem prenosu Tomića je do zaključnega strela prišel Batrović, ki je z 22 metrov meril za las čez gol.

zoga0:1 Ćumić; 23. minuta: Ćumić je prišel do žoge na polovici Domžal. Z izjemnim prodorom je prišel sam pred vratarja Mihelaka in ga z lob udarcem tudi premagal.

20. minuta: Ćorluka je odbil v kot z leve strani. Po podaji Tomića je na prvi vratnici z glavo odbil Ibričić.

18. minuta: Po predložku Ćorluke je pred Vukom žogo z glavo v kot odbil Stevanović. Po podaji Ibričića je Vuk streljal z glavo, a so igralci Radničkega izbili izpred vrat.

16. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Batrovića je na drugi vratnici z glavo odbil Podlogar.

15. minuta: Kot z leve strani je izvedel Ibričić, pred vrati pa je vodstvo rumenih preprečil vratar Knežević.

13. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so Srbi odbili do Podlogarja, ki je preigraval na levis trani kazenskega prostora, na koncu pa je iztržil kot.

12. minuta: Ibričić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici uspešno odbil vratar Knežević.

9. minuta: Sikošek je odbil v kot z leve strani. Po podaji Tomića je z glavo odbil Vuk. Strel Batrovića je Podlogar odbil v nov kot z leve strani. Po podaji Tomića je s pestmi žogo odbil Mihelak.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.