12 Matevž Femec menjava86'

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

1:0 Kolobarić 33'

VOŽDOVAC

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani so priprave sklenili z minimalno zmago proti srbskemu prvoligašu.

85. minuta: Po domiselni podaji Jevtića je Cvetičanin krenil sam proti vratom Mihelaka. Strel igralca Voždovca je zletel za las čez gol.

84. minuta: Pečnik je priboril kot z leve strani. Po podaji Pečnika so se gostje ubranili.

82. minuta: Pečnik je ukradel žogo na polovici tekmeca. Na vrhu kazenskega prostora se je odločil za strel, a brez težav za vratarja Ilića.

81. minuta: Po podaji Čeha se je Pantelić znašel sam pred vratarjem Ilićem. Slednji je strel mladinca Domžal uspešno odbil.

79. minuta: Po predložku Cvetičanina je do žoge prišel Živojinović. Z levega roba kazenskega prostora je streljal za las mimo leve vratnice.

62. minuta: Jevtić je poslal predložek z desne strani. Povsem sam je do strela z glavo prišel Stoisavljević, ki je meril mimo desne vratnice.

60. minuta: Do strela so prišli nogometaši Voždovca. Karišić je s 25 metrov meril previsoko.

56. minuta: Musija je priboril kot z desne strani. Po podaji Urbančiča je žogo uspešno odbil vratar Trkulja.

53. minuta: Kolobarić je priboril kot z leve strani. Po podaji Urbančiča so gostje odbili do Musije, ki je s 25 metrov močno sprožil z voleja. Vratar Trkulja je bil zanesljiv.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Voždovca.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa, ki so ga z golom Daria Kolobarića dobili Domžalčani. Razlika bi morala biti v korist domačih višja.

41. minuta: Po napaki Repasa na sredini igrišča so gostje krenili v hiter protinapad. Jevtić je prišel sam pred vratarja Mulalića, ki je strel z odlično obrambo odbil v kot. Po podaji Karišića so se rumeni ubranili.

37. minuta: Karić je storil prekršek 23 metrov od vrat Domžal. Z neposrednim strelom je poizkušal Karišić, ki je meril za las mimo leve vratnice.

zoga1:0 Kolobarić; 33. minuta: Kolobarić je ukradel žogo na polovici Voždovca. Krenil je sam proti vratom in z rutiniranim strelom v spodnji levi kot premagal nemočnega vratarja Trkuljo.

32. minuta: Po podaji Urbančiča je Kolobarić prodrl v kazenski prostor. Vratarja Trkuljo je poizkušal ugnati z lob udarcem, a je meril za las mimo desne vratnice.

31. minuta: Po podaji Musije je Urbančič prišel do strela s 15 metrov. Meril je za las mimo desne vratnice.

24. minuta: Po podaji Musije je Žinič prodrl v kazenski prostor Voždovca. V neposrednem dvoboju z vratarjem Trkuljo je bil uspešnejši slednji, ki je žogo odbil v kot. Po podaji Urbančiča so se gostje ubranili.

23. minuta: Po lepi globinski podaji Musije je bil Pečnik za las prepočasen in vratar Trkulja je žogo odbil z nogo.

22. minuta: Po podaji Roma je Kolobarić prodrl vse do vrha kazenskega prostora. Njegov strel v spodnji levi kot je z odlično obrambo v kot odbil vratar Trkulja. Po podaji Urbančiča so se gostje ubranili.

19. minuta: Rom je priboril kot z desne strani. Po podaji Urbančiča je bil pred vrati najvišji vratar Trkulja.

9. minuta: Po podaji Musije je Pečnik sprožil z levega roba kazenskega prostora. Žoga je oplazila gostujočega branilca in zletela čez vrata. Po podaji Urbančiča so se gostje ubranili.

8. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Pečnika so se gostje ubranili.

6. minuta: Po ukradeni žogi Ilića je Urbančič zaposlil Pečnika, ki je s 25 metrov močno streljal. Vratar Trkulja je žogo odbil v kot z desne strani. Po podaji Pečnika so se gostje ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.