Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat
 Aleksei Matjunin (Rus) Roman Usačev (Rus)  Aleksej Širjaev (Rus)  Depi Koxenoglou (Grč)

0:1 Ibričić 5'/11m Dobrovoljc 44'
2:2 Vuk 49' Vuk 71'
3:3 Sikošek 61'
3:4 Podlogar 76'

Piscalka90+6. minuta: Zmagaaaaaaaaaaaaaa! Glavni sodnik Aleksei Matjunin je označil konec tekme in Domžalčani so si na gostovanju na Malti pripravili zelo dobro izhodišče pred povratnim obračunom, ki bo prihodnji četrtek v Domžalah.

90+1. minuta: Četrti sodnik Evgeni Turbin je označil še pet minut dodatka tekme.

menjava86. minuta: V ekipi Balzana je Correo zamenjal Micallef.

menjava83. minuta: V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Dario Kolobarić.

menjava81. minuta: V ekipi Balzana je Ljubomirca zamenjal Majdevac.

81. minuta: Po predložku Ćorluke z desne strani je Repas s prsmi žogo nastavil Gnezdi Čerinu. Slednji je s strelom z voleja skorajda prevaral vratarja Naumovskega, ki je s skrajnimi močmi žogo dvignil čez prečko. Po podaji Ibričića je Vuk z glavo streljal mimo leve vratnice.

78. minuta: Repas je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Vuk pred vrati z glavo streljal za las previsoko.

menjava77. minuta: V ekipi Domžal je Mateja Podlogarja zamenjal član mladinske ekipe Žiga Repas.

zoga3:4 Podlogar; 76. minuta: Izjemna podaja Vetriha na desno stran do osamljenega Ćorluke. Ta je poslal natančen predložek pred vrata, kjer je osamljeni Podlogar žogo iz bližine poslal v mrežo za vodstvo rumenih.

71. minuta: Glavni sodnik Aleksei Matjunin je označil odmor za osvežitev.

rumeni karton mali71. minuta: Zaradi prekrška nad Ljubomircem je rumeni karton prejel Slobodan Vuk.

menjava69. minuta: V ekipi Balzana je Effionga zamenjal Machado.

rumeni karton mali69. minuta: Zaradi prekrška nad Matejem Podlogarjem je rumeni karton prejel Bezzina.

66. minuta: Po gneči v kazenskem prostoru Balzana je Vetrih žogo namestil Gnezdi Čerinu. Ta je sprožil v spodnji levi kot domačih vrat, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Naumovski, ki je žogo odbil v kot. Po podaji Gnezde Čerina je z glavo odbil Effiong.

65. minuta: Vuk je priboril prosti strel na levi strani polovice Balzana. Po podaji Ibričića je žoga končala v rokah vratarja Naumovskega.

menjava64. minuta: V ekipi Domžal je Tonćija Mujana zamenjal Mattias Käit, ki je tako kot Ćorluka in Sorčan vknjižil svoj prvi nastop v dresu Domžal.

rumeni karton mali63. mintua: Zaradi prekrška nad Slobodanom Vukom je rumeni karton prejel Sljivić.

zoga3:3 Sikošek; 61. minuta: Po kombinaciji Ibričića in Mujana je žoga v kazenskem prostoru Balzana prišla do Vuka. Ta je poizkušal s predložkom, domači pa so odbili do Mujana. Ta je streljal po tleh, domači branilec pa je žogo v slogu vratarja z roko odbil do Sikoška. Ta je z 10 metrov potem žogo poslal v zgornji desni kot vrat za novo izenačenje.

60. minuta: Ćorluka je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici z glavo odbil Dimić.

zoga3:2 Effiong; 56. minuta: Po hitri akciji Balzana je Dimic v kazenskem prostoru odlično s peto žogo podal do Effionga, ki je sam prišel pred vratarja Sorčana. S strelom v spodnji desni kot je domače popeljal nazaj v vodstvo.

54. minuta: Po napaki Sorčana se je v odlični priložnosti znašel Dimić. Strel slednjega je z izjemno obrambo Sorčan odbil v kot. Po podaji Pisanija je z glavo odbil Ćorluka.

53. minuta: Mujan je poslal predložek z leve strani. Na drugi vratnici je z glavo streljal Podlogar, vendar premalo močno za vratarja Naumovskega.

52. minuta: Nova odlična akcija Domžalčanov. Ibričić je v ogenj poslal Klemenčiča, ki je na levi strani kazenskega prostora zaposlil Vuka. Ta je streljal, a se je z novo odlično obrambo izkazal vratar Naumovski.

zoga2:2 Vuk; 49. minuta: Gooooooooooooooooooooool! Vetrih je z odlično podajo na desni strani zaposlil Ćorluko, ki je prodrl do kazenskega prostora. Poslal je oster predložek na prvo vratnico, kjer je s strelom z glavo Vuk žogo neubranljivo poslal v dolgi kot.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+3. minuta: Glavni sodnik Aleksei Matjunin je označil konec prvega polčasa, ki so ga s preobratom dobili domačini.

45+2. minuta: Izjemna akcija Ibričića in Vuka na levi strani kazenskega prostora Balzana. Slednji je podaljšal do Podlogarja, ki je streljal po tleh, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Naumovski.

45+1. minuta: Četrti sodnik Evgeni Turbin je označil še dve minuti sodnikovega dodatka prvega polčasa.

rumeni karton mali44. minuta: Zaradi prekrška nad Correo na levi strani polovice Domžal je rumeni karton prejel Gaber Dobrovoljc. Po podaji Pisanija je žogo v kot odbil Podlogar. Po podaji Correeje je pred vrati žogo odbil Dobrovoljc.

43. minuta: Vetrih je igral z roko na levi strani polovice Domžal. Po predložku Corree je žoga končala v rokah Sorčana.

40. minuta: Vetrih je ukradel žogo na levi strani polovice Balzana. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Podlogar z glavo streljal previsoko.

zoga2:1 Ljubomirac; 38. minuta: Nova hitra akcija Balzana na polovici Domžal. Effiong je z globinsko podajo zaposlil Ljubomirca, ki je prišel sam pred vratarja Sorčana. Z rutiniranim strelom v prvi kot je poskrbel za preobrat domačih.

zoga1:1 Correa; 34. minuta: Domači so izpeljali hiter protinapad po desni strani. Effiong je podal na vrh kazenskega prostora do Corree, ki je s 16 metrov meril v zgornji levi kot vrat Domžal.

30. minuta: Sikošek je storil prekršek na desni strani polovice Balzana. Po podaji Corree je do strela prišel Dimić, ki pa žoge ni uspel preusmeriti proti vratom.

28. minuta: Glavni sodnik Aleksei Matjunin je označil minuto za osvežitev.

27. minuta: Gnezda Čerin je podal na desno do Ibričića, ki je poslal domiseln predložek pred vrata. Tam je poizkušal Podlogar, vratar Naumovski pa je žogo uspel odbiti. V nadaljevanju napada je do strela z 18 metrov prišel še Ćorluka, a je bil znova na mestu Naumovski.

23. minuta: Sikošek je pred kazenskim prostorom Balzana našel Mujana. Slednji je streljal z levico, a je bil vratar Naumovski na pravem mestu.

18. minuta: Gnezda Čerin je prodiral na desni strani. Podal je v sredino do Ibričića, ki je nemudoma žogo nastavil Sikošku. Ta je s 17 metrov meril za las mimo desne vratnice.

17. minuta: Gnezda Čerin je odbil v kot z leve strani. Po podaji Pisanija je bil pred vrati najvišji Sorčan.

11. minuta: Vetrih je odbil v kot z leve strani. Po podaji Pisanija je z glavo odbil Vetrih.

8. minuta: Ćorluka je poslal predložek z desne strani. Gnezda Čerin je streljal z glavo, žoga pa se je od roke branilca Balzana odbila v kot z desne strani. Po podaji Ibričića so gostje storili prekršek.

zoga0:1 Ibričić/11m; 5. minuta: Gooooooooooooooooooool! Enajstmetrovko je izvedel Ibričić, ki je s strelom v spodnji levi kot premagal nemočnega vratarja Naumovskega.

rumeni karton mali3. minuta: Ćorluka je priboril prvi kot na tekmi. Po podaji Ibričića so domači storili prekršek nad Vukom. Storil ga je Božović, ki je prejel tudi rumeni karton.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Balzana.