Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat
Birsan Marcel (ROU) Ghinguleac Stefan Radu (ROU) Orbulet Mircea Cristian (ROU) Pejkovska Aleksandra (MKD)

Ljubomirac 33'
  Kosorić 40'
  Pisani 73'
  Božović 75'

Piscalka90+4. minuta: Zmagaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Glavni sodnik Birsan je označil konec tekme in Domžalčani so se s skupnim izidom 5:3 zanesljivo uvrstili v 2. krog kvalifikacij za Evropsko ligo, kjer jih čaka švedski Malmö. Prva tekma bo v četrtek, 25. julija ob 20:45 v Športnem parku Domžale.

90+2. minuta: Repas je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Pisanija je z glavo uspešno odbil Nicholson. v nadaljevanju je na desni strani polovice Domžal prekršek storil Klemenčič. Po podaji Corree je žoga zletela z igrišča.

90+1. minuta: Četrti sodnik Petrescu je označil tri minute dodatka tekme.

86. minuta: Klemenčič je priboril kot z desne strani. Domžalčani so se odločili za kontinuirani napad.

83. minuta: Mujan je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so rumeni pred vrati storili prekršek.

menjava79. minuta: V ekipi Domžal je Mateja Podlogarja zamenjal Sven Šoštarič Karič.

rumeni karton mali79. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Matej Podlogar.

76. minuta: Žiga Repas se je poigral z obrambo Balzana na desni strani kazenskega prostora. 10 metrov od vrat se je odločil za strel, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Naumovski.

menjava75. minuta: V ekipi Balzana je Ljubomirca zamenjal Majdevac.

rumeni karton mali75. mintua: Zaradi prekrška nad Gregorjem Sikoškem je rumeni karton prejel Božović.

rumeni karton mali73. minuta: Zaradi prekrška nad Žigo Repasom je rumeni karton prejel Pisani.

menjava66. minuta: V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Shamar Nicholson.

menjava62. minuta: V ekipi Balzana je Dimića zamenjal Correa.

menjava59. minuta: V ekipi Balzana je Fenecha zamenjal Machado.

52. minuta: Podlogar je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

51. minuta: Vuk je začel akcijo na desni strani polovice Balzana. Podal je do Podlogarja, ki je z vrha kazenskega prostora meril v spodnji desni kot. Z odlično obrambo je Naumovski žogo odbil v kot. Po podaji Ibričića je žogo z roko odbil Naumovski.

50. minuta: Gnezda Čerin je storil prekršek na polovici Domžal. Po podaji Pisanija je pred vrati z glavo odbil Gnezda Čerin.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: V ekipi Domžal je Mattiasa Käita zamenjal Žiga Repas.

Piscalka45+3. minuta: Glavni sodnik Marcel Birsan je označil konec prvega polčasa, ki so ga z zanesljivo igro in z golom Slobodana Vuka zasluženo dobili domači.

45+1. minuta: Četrti sodnik Radu Marian Petrescu je označil dve minuti dodatka prvega polčasa.

41. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je žogo odbil Naumovski.

rumeni karton mali40. minuta: Zaradi prekrška nad Matejem Podlogarjem je rumeni karton prejel Kosorić.

36. minuta: Sikošek je storil prekršek dobrih 30 metrov od svojih vrat. Po podaji Pisanija je žogo z glavo odbil Dobrovoljc.

rumeni karton mali33. minuta: Zaradi ostrega prekrška nad Klemenčičem je rumeni karton prejel Ljubomirac.

30. minuta: Sikošek je priboril prosti strel na levi strani polovice Balzana. Z neposrednim strelom je poizkušal Ibričić, Naumovski pa je žogo s konicami prstov dvignil čez prečko. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

25. minuta: Po izjemni akciji Domžalčanov na desni strani polovice Balzana je Gnezda Čerin iztržil kot. Po podaji Ibričića je bil vratar Naumovski zanesljiv.

zoga1:0 Vuk; 21. minuta: Gooooooooooooooooool! Gnezda Čerin je poslal predložek v kazenski prostor Balzana. Na levi strani je Sikošek z glavo žogo vrnil pred vrata, kjer je Vuk mojstrsko z glavo žogo poslal v mrežo. Rumeni so v skupnem seštevku povedli že s 5:3.

19. minuta: Ćorluka je priboril kot z leve strani. Po dveh nevarnih predložkih Mujana in Ibričića so se gostje ubranili.

19. minuta: Po podaji Pisanija je do strela s 25 metrov prišel Fenech. Vratar Sorčan ni imel težav z obrambo.

17. minuta: Gnezda Čerin je z glavo žogo spravil do Podlogarja, ki je s prve podaljšal do Vuka. Ta je močno sprožil z voleja, a je s 16 metrov meril mimo leve vratnice.

13. minuta: Podlogar je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je do strela z glavo prišel Käit. Vratar Noumovski je estonskega reprezentanta v kazenskem prostoru zrušil na tla, a je sodnik Birsan iz Romunije označil prekršek igralca Domžal.

12. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Ljubomirac.

6. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je žoga zletela z igrišča.

3. minuta: Po napaki branilca Loofa je Vuk preigraval v kazenskem prostoru gostov, na koncu je žoga končala v rokah vratarja Naumovskega.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Balzana.