''Niz se lahko nadaljuje''

Nogometaši Domžal bodo danes odigrali domačo tekmo 11. kola Prve lige Telekom Slovenije. Nasprotnik bo vodilna Olimpija, ki je v dosedanjem poteku prvenstva zabeležila 21 točk.

nkd 3 podlogar

Po tem ko so rumeni bojevniki uspešno vstopili v drugo četrtino aktualne sezone, jih le tri dni po zadnjem dejanju na prvoligaški sceni čaka derbi ljubljanske kotline. Tekma z Olimpijo, ki je v zadnjem ligaškem srečanju ugnala Bravo s 3:1, bo odigrana ob 18. uri.

''Srečanje bo zagotovo zahtevno. Pričakujem dinamično predstavo z obeh strani, saj je bilo na medsebojnih dvobojih v preteklosti vselej tako. Prepričan sem, da bodo odločile malenkosti, zato bo potreben maksimalni pristop vse od prve do zadnje minute,'' je sprva dejal marljivi napadalec Matej Podlogar.

Moštvi Olimpije in Domžal sta se na prvi medsebojni tekmi razšli z rezultatom 4:2, Podlogar pa v 42. medsebojnem dvoboju pričakuje drugačen razplet: ''Zagotovo se lahko nadejamo atraktivne in napadalne igre. Za nas so v tem trenutku najpomembnejše tri točke, ki jih želimo doseči na kakršenkoli način. Nasprotnik je Olimpija, ki velja za zelo živahno ekipo. Gojijo napadalen nogomet, premorejo kar nekaj dobrih posameznikov, vendar so tudi oni ranljivi. Imajo svoje slabosti, le te pa bomo poizkušali izkoristiti in tako priti do novih pomembnih točk.''

Pretekli teden so zaznamovale tri zmage na treh tekmah. Najprej so varovanci Andreja Razdrha ugnali kranjski Triglav, sledila je pokalna zmaga proti NK Brda, v nedeljo pa je rumena družina prišla do treh točk še v Velenju: ''Niz se lahko nadaljuje. V dvoboj je potrebno oditi zbrano, vsaka tekma pa je poglavje zase. Tako kot vselej moramo tudi tokrat pokazati vse, kar znamo. Ko smo maksimalni, vemo, kako igramo, zato rezultat ob tem preprosto ne more izostati,'' je zaključil Podlogar.

V vlogi glavnega sodnika bo Damir Skomina. Prvi pomočnik bo Robert Vukan, drugi pa Jure Praprotnik. Za golom bosta srečanje nadzirala Nejc Kajtazović in Daragoslav Perić, v vlogi četrtega sodnika bo Andraž Kovačič.

Neposredni prenos srečanja bo na Planet TV2.

Besedilo: Nejc Berce

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB