Trener: Šimundža Ante Trener: Razdrh Andrej

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

3:0 Maroša 69'

Ilić 55'
  Ćorluka 75'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Slavko Vinčić je označil konec tekme.

90+3. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Mujan je na kratko podal do Ibričića, ki je podaljšal do Sikoška. Ta je poslal predložek pred vrata, kjer je Rom streljal z glavo. Žoga se je od prečke odbila do Podlogarja, ki pa z glavo žoge ni najbolje zadel.

90+1. minuta: Četrti sodnik Roman Glažar je označil tri minute dodatka tekme.

menjava88. minuta: V ekipi Mure je Šušnjaro zamenjal Bubnjar.

86. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na levi strani polovice Mure. S 25 metrov je z neposrednim strelom poizkušal Ibričić, ki je žogo poslal za las previsoko.

84. minuta: Ćorluka je priboril kot z leve strani. Po kratki podaji Ibričića je Mujan prodrl v kazenski prostor. Njegovo podajo so domači odbili v nov kot. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

83. minuta: Rom je priboril kot z desne strani. Po podaji Svetlina so se domači ubranili.

menjava81. minuta: V ekipi Mure je Marošo zamenjal Brkić.

81. minuta: Po kratki podaji Mujana je Ćorluka z levega roba kazenskega prostora streljal previsoko.

78. minuta: Ćorluka je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je z glavo poizkušal Ćorluka, a žoge ni najbolje zadel.

77. minuta: Ibričić je močno sprožil s slabih 30 metrov. Z izjemno obrambo je vratar Obradović žogo odbil v kot. Po kratki podaji Svetlina je Mujan poslal predložek v kazenski prostor. Domači so se ubranili.

rumeni karton mali75. minuta: Zaradi prekrška nad Maruškom je rumeni karton prejel Josip Ćorluka.

menjava74. mintua: V ekipi Domžal je Rauna Sappinena zamenjal Arnel Jakupović.

menjava74. minuta: V ekipi Mure je Horvata zamenjal Mulić.

71. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je z glavo odbil Bobičanec.

zoga3:0 Maroša; 69. minuta: Šturm je krenil v hiter prodor po levi strani. Podal je do Maroše, ki je v kazenskem prostoru preigral Sikoška in z močnim strelom poslal žogo mimo vratarja Mulalića v mrežo.

68. minuta: Rom je na desni strani podal do Podlogarja, ki je z nizkim predložkom lepo našel Svetlina. Ta je z 12 metrov dodobra stresel prečko.

67. minuta: Rom je prodrl po desni strani. Poslal je predložek na prvo vratnico, kjer je z glavo streljal Sappinen. Vratar Obradović je žogo odbil.

65. minuta: Ibričić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Ćorluka z glavo streljal previsoko.

60. minuta: Domžalčani so prišli do kota z desne strani. Po podaji Ibričića so domači odbili do Mujana, ki je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina so se domači ubranili.

zoga2:0 Kouter; 58. minuta: Maroša je bil pri žogo pred kazenskim prostorom Domžal. Izpod nog mu jo je izbil Klemenčič, a le do Koutra, ki je s 25 metrov neubranljivo streljal v zgornji desni kot nemočnega Mulalića.

menjava57. minuta: V ekipi Domžal je poškodovanega Branka Ilića zamenjal Josip Ćorluka.

rumeni karton mali55. minuta: Zaradi prekrška na desnem robu kazenskega prostora Domžal je rumeni karton prejel Branko Ilić.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Mure

menjava46. minuta: V ekipi Domžal je med odmorom Damjana Vukliševića zamenjal Tonći Mujan.

Piscalka45+1. minuta: Glavno sodnik Slavko Vinčić je označil konec prvega polčasa, ki so ga z izjemnim strelom Maroše dobili domači.

45.minuta: Po strelu Podlogarja so domači branilci žogo odbili za las mimo desne vratnice. Po podaji Ibričića s kota so se domači ubranili.

41. minuta: Sappinen je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je odbil Karamarko. Na levi strani sta odlično kombinirala Ibričić in Svetlin. Slednji je poslal predložek pred vrata, kjer je žogo z glavo v mrežo poslal Vuklišević, a je slednji pri strelu, po mnenju glavnega sodnika Slavka Vinčića, storil prekršek.

40. minuta: Po protinapadu Mure je do strela z desnega roba kazenskega prostora prišel Karničnik. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Mulalić.

rumeni karton mali37. minuta: Zaradi prekrška nad Raunom Sappinenom je rumeni karton prejel Bobičanec.

36. minuta: Svetlin je priboril kot z desne strani. Po kratki podaji Ibričića je Rom poslal odličen predložek pred vrata. Z glavo je streljal Ilić, a je žoga zletela čez gol.

30. minuta: Rom je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je žogo izbil Maroša.

zoga1:0 Maroša; 28. minuta: Kouter je na kratko podal do Maroše, ki je s 25 metrov močno sprožil proti vratom rumenih. Žoga je v loku preletela vratarja Mulalića in končala v mreži.

20. minuta: Sappinen je priboril prosti strel na polovici Mure. Po podaji Ibričića je nespretno z glavo podaljšal Maroša. Vratar Obradović je bil zbran in je žogo ujel.

18. minuta: Strel Koutra je blokiral Svetlin in žoga je končala v mreži. Po podaji Bobičanca je prišlo do zmede v kazenskem prostoru Domžal. Maruško je z glavo poslal žogo v mrežo, a so sodniki zadetek razveljavili in žogo dodelili rumenim.

10. minuta: Mura je krenila v hiter protinapad. Maroša je podal na levo do Šušnjare, ki je z roba kazenskega prostora močno streljal. Vratar Mulalić je bil zanesljiv.

7. minuta: Svetlin je z globinsko podajo iskal Podlogarja. Iz vrat je pravočasno stekel vratar Obradović, ki je v zadnjem trenutku prišel do žoge pred napadalcem rumenih.

3. minuta: Rom je odbil v kot z leve strani. Po podaji Bobičanca je pred vrati odbil Ilić.

2. minuta: Sappinen je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se domači ubranili. V nadaljevanju akcije je Rom na desni strani zaposlil Ibričića. Kapetan je poslal predložek pred vrata, kjer je Podlogar z glavo streljal previsoko.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.