Trener: Razdrh Andrej Trener: Csaba Csizmadia

V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Marca Da Silve in Tilna Klemenčiča. Odsotni so tudi Grega Sorčan, Nikola Vujadinović, Tonči Mujan, Predrag Sikimić, Branko Ilić, Žiga Repas in Matic Fink.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

0:1 Kovacs 16' Szabo 10'
1:2 Kovacs 29'/11m
1:3 Szabo 34'

Piscalka90. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme.

79. minuta: Po podaji Kulcsarja je sam pred vdomžalska vrata prišel Mervo. Strel slednjega je z izjemno obrambo zaustavil vratar Mihelak.

77. minuta: Po podaji Käita je Pantelić prišel do strela s 25 metrov. Vratar Poser je žogo uspešno odbil. Do nje je prišel Parris, ki pa je bil v prepovedanem položaju.

75. minuta: Po prodoru Kirjaka po levi strani je do strela z vrha kazenskega prostora prišel Filkor. Žogo je poslal mimo leve vratnice.

67. minuta: Pantelić je uspešno prodiral na desni strani kazenskega prostora Madžarov. Prišel je do strela s 13 metrov, a je žogo poslal mimo leve vratnice.

60. minuta: Vrhovnik je storil prekršek slabih 20 metrov od svojih vrat. Z neposrednim strelom je poizkušal Kulcsar, ki je zadel živi zid.

58. minuta: Po podaji Jakupovića s peto je Urbančič poslal odličen predložek pred vrata. Do strela s prve je prišel Pantelić, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Poser.

zoga2:3 Podlogar; 46. minuta: Domžalčani so odlično začeli drugi polčas. Na polovici Budofokija je do strela s 25 metrov prišel Podlogar, ki je natančno meril v spodnji desni kot nemočnega madžarskega vratarja.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+3. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

45+2. minuta: Vuk je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Karič streljal mimo vrat.

43. minuta: Urbančič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kulscarja so Madžari storili prekršek.

42. minuta: Karič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Kulscarja je odbil Karič.

zoga1:3 Szabo; 34. minuta: Domžalčani so izgubili žogo v bližini svojega kazenskega prostora. Po predložku Madžarov z desne strani je z glavo streljal Kovacs. Mulalić je žogo odbil do Szaba, ki je močno streljal. Pred vrati je žoga zadela Kovacsa in se odbila nazaj do Szaba, ki jo je s šestih metrov zabil pod prečko.

zoga1:2 Kovacs/11m; 29. minuta: Odgovornost je prevzel Kovacs, ki je s strelom po sredini popeljal svojo ekipo v novo vodstvo.

25. minuta: Po nesporazumu Mulalića in Vukliševića je žoga letela proti praznim vratom. Posredoval je Karič, ki je ob igralcu Budafokija žogo izbil in se zaletel v vratarja Mulalića. Na presenečenje rumenih je glavni sodnik pokazal na belo točko.

23. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Kulscarja je odbil Vuklišević.

22. minuta: Po lepi akciji Madžarov je Filkor z 20 metrov streljal previsoko.

zoga1:1 Jakupović; 19. minuta: Jakupović je ukradel žogo na polovici Budafokija. Odigral je dvojno podajo z Vukom, ki je žogo vrnil z lepo potezo s peto. Avstrijec je s 16 metrov le še natančno meril v spodnji levi kot nemočnega vratarja Madžarov.

zoga0:1 Kovacs; 16. minuta: Zsolnai je bil pri žogi na desni strani polovice Domžal. Poslal je predložek pred vrata, kjer je Kovacs z glavo žogo poslal v zgornji levi kot domžalskega gola.

11. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Zsolnaija je na prvi vratnici odbil Jakupović.

8. minuta: Urbančič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Vaszicsku. Žoga je prišla do Urbančiča, čigar strel so Madžari uspešno blokirali.

4. minuta: Po podaji Olaha je streljal Filkor. S 25 metrov je meril naravnost v vratarja Mulalića.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Budafokija.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB