Trener: Razdrh Andrej Trener: Bondžulić Igor

V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Marca Da Silve in Tilna Klemenčiča. Odsotni so tudi Ajdin Mulalić, Nikola Vujadinović, Tonči Mujan, Predrag Sikimić, Branko Ilić, Žiga Repas, Sven Šoštarič Karič in Matic Fink.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

1:1 Podlogar 12'
2:1 Parris 80'
JAVOR MATIS

0:1 Jevremović 5' Amanović 32'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani so prišli do prve zmage v novem letu.

89. minuta: S strelom s 30 metrov je poizkušal Pišek. Na pravem mestu Poledica.

85. minuta: Pišević je pobegnil po desni strani. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je s prsmi streljal Nikolič. Z izjemno obrambo se je izkazal vratar Mihelak.

82. minuta: Javor je prišel do prve priložnosti na tekmi. Varga je prišel sam pred vratarja Mihelaka, ki se je izkazal z odlično obrambo.

zoga2:1 Parris; 80. minuta: Po dolgi podaji Vukliševića se je Pantelić odlično znašel na polovici Javorja. Med branilci nasprotnika je našel Parrisa, ki si je z uspešnim preigravanjem pripravil odličen položaj za strel. Na koncu je le še poslal žogo v levi kot nemočnega vratarja Poledice.

77. minuta: Po odlični akciji in podaji Urbančiča je Pantelić sam krenil proti vratom. Streljal je za las mimo leve vratnice.

74. minuta: Po predložku Urbančiča je Pantelić namestil žogo Parrisu. Ta je s 14 metrov streljal z voleja, a brez težav za vratarja Poledico.

67. minuta: Čeh je na desni strani podaljšal do Parrisa, ki je poslal odličen predložek pred vrata. Z glavo je streljal Käit, a so Srbi uspešno blokirali.

64. minuta: Pišek je na desni strani našel Čeha, ki je za hrbtom obrambe nasprotnika odlično zaposlil Pantelića. Ta je s strelom z voleja streljal za las mimo desne vratnice.

63. minuta: Čeh je priboril kot z desne strani. Po uigrani akciji so se Srbi ubranili.

57. minuta: Husmani je z diagonalno podajo zaposlil Lazarevića, ki je prodrl v kazenski prostor. Poslal je nizek predložek do Podlogarja, ki je s sedmih metrov streljal za las previsoko.

50. minuta: Pišek je priboril prosti strel 20 metrov od vrat Javorja. Z neposrednim strelom je poizkušal Jakupović, ki je streljal za las mimo zgornjega levega kota vrat Javorja.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

45. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se Srbi ubranili.

43. minuta: Po podaji Jakupovića je Lazarević poslal predložek na drugo vratnico. Do strela z glavo je prišel Podlogar, ki je žogo poslal na mrežo vrat Javora.

37. minuta: Odlična akcija Domžalčanov po levi strani. Urbančič je s podajo v globino zaposlil Lazarevića. Ta je podal na prvo vratnico, kjer ni najbolje streljal Vuk. Na drugi vratnici je do žoge prišel Podlgoar, ki je streljal iz neposredne bližine, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Šuljagić.

35. minuta: Jevremović je prodrl po levi strani. Poslal je predložek pred vrata, kjer je Milošević z glavo streljal mimo leve vratnice.

33. minuta: Husmani je odbil v kot z desne strani. Po podaji Jevremovića je uspešno odbil Husmani.

15. minuta: Husmani je z izjemno diagonalno podajo na levi strani našel Jakupovića. Ta je podal pred vrata do osamljenega Podlogarja, ki je s 13 metrov žogo poslal mimo desne vratnice.

zoga1:1 Podlogar; 12. minuta; Vuk je prišel do žoge na polovici Javorja. Z lepo globinsko podajo je zaposlil Podlogarja, ki je prišel sam pred vratarja Šuljagića. Uspešno ga je preigral in poslal žogo v prazno mrežo.

8. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Maričića je z glavo odbil Vuk. V nadaljevanju je Lazarević storil prekršek slabih 30 metrov od svojih vrat. Z neposrednim strelom je poizkušal Petković, ki je zadel živi zid.

zoga0:1 Jevremović; 5. minuta: Dolmagić je pobegnil po desni strani polovice Domžal. Žogo je zavrnil na 25 metrov, kjer je Jevremović s strelom s prve neubranljivo zadel levi kot nemočnega Sorčana.

2. minuta: Vuk je priboril prosti strel na levi strani polovice Javorja. Po podaji Ibričića so se Srbi ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Javorja.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB