Trener: Razdrh Andrej Trener: Tolić Igor

V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Marca Da Silve in Tilna Klemenčiča. Odsotni so tudi Jošt Urbančič, Mattias Käit in Gregor Sikošek. Til Mavretič je na preizkušnji.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

Husmani 55'
OSIJEK II

Pavičić 39'
  Barišić A. 50'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in Domžalčani so z minimalno zmago zaključili druge del priprav v Umagu.

90. minuta: Parris je ukradel žogo na polovici Osijeka. Lepo je zaposlil Lazarevića, ki je prodrl v kazenski prostor. Meril je v dolgi, a je streljal za las mimo leve vratnice.

85. minuta: Po kratki podaji Mekića je Soldić z 22 metrov streljal previsoko.

73. minuta: Žinič je na desni strani v ogenj poslal Saitoskega, ki je preigral svojega čuvaja. Podal je pred vrata, kjer je Lazarević iz neposredne bližine stresel levo vratnico.

68. minuta: Lazarević je priboril kot z leve strani. Po podaji Jakupovića je na prvi vratnici odbil Kuprešak.

49. minuta: Po dolgi podaji Ilića se je Sikimić znašel pred obrambo Osijeka. Iz težkega položaja je streljal z voleja, vratar Barešić je bil na pravem mestu.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec zanimivega prvega polčasa, ki so ga zasluženo dobili Domžalčani.

45. minuta: Vujadinović je storil prekršek 20 metrov od svojih vrat. Z neposrednim strelom je poizkušal Magdić, ki je žogo poslal čez gol.

35. minuta: Mavretič je priboril prosti strel na levem robu kazenskega prostora Osijeka. Z neposrednim strelom je poizkušal Ibričić, ki je zadel živi zid.

29. minuta: Vuk je priboril prosti strel dobrih 30 metrov od vrat Osijeka. Po podaji Ibričića je z glavo streljal Vujadinović, a vratar Barešić ni imel težjega dela z obrambo.

25. minuta: Babin je z leve strani prodrl v kazenski prostor Domžal. Na kratko je podal do Latkovića, ki je streljal mimo vrat.

zoga1:0 Ibričić/11m; 17. minuta: Vuk je uspešno preigraval v kazenskem prostoru Osijeka. Z nepravilnim posredovanjem ga je zaustavil Gačić in glavni sodnik je nemudoma pokazal na belo točko. Zanesljiv je bil Ibričić, ki je popeljal rumene v vodstvo.

15. minuta: Po prodoru je Belja žogo na vrhu kazenskega prostora Domžal žogo prepustil Latkoviću. Ta je z 18 metrov streljal za las mimo leve vratnice.

4. minuta: Sikimić je priboril prosti strel na levi strani polovice Osijeka. Po podaji Ibričića je nespretno proti svojim vratom žogo preusmeril Beljo. Vratar Barešić je žogo uspel zaustaviti na golovi črti.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Osijeka.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB