Trener: Grabič Dejan Trener: Razdrh Andrej

V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Marca Da Silve in Tilna Klemenčiča. Prepoved igranja ima Senijad Ibričić, odsotni so tudi Janez Pišek, Matic Fink in Sven Šoštarič Karič.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

Grabić 90'

0:1 Vuk 55'  Ilić 46'
  Husmani 77'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perić je označil konec tekme.

90+4. minuta: Po podaji Jakupovića s prostega strela je žoga zletela z igrišča.

90+3. minuta: Podlogar je prodrl proti vratom Brava. Podal je na desno do Sikimića, ki je z 12 metrov močno streljal. Vratar Vekić je žogo odbil v kot. Po podaji s kota so domači odbili do Kima, ki je priboril prosti strel na levi strani polovice Brava.

menjava90+2. minuta: V ekipi Brava je Baturino zamenjal Primc.

90+2. minuta: Jakupović je izvajal kot z leve strani. Do strela z glavo je prišel Vujadinović, ki je z glavo žogo poslal čez gol.

90+1. minuta: Četrti sodnik Rade Obrenović je označil tri minute dodatka tekme. Po podaji Jakupovića s kota so se domači ubranili.

rumeni karton mali90. minuta: Kim je priboril kot z leve strani. V ekipi Brava je rumeni karton prejel trener Dejan Grabić.

88. minuta: Po podaji Baturine je Nukić z 20 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

menjava87. minuta: V ekipi Domžal je Tamarja Svetlina zamenjal Dejan Lazarević.

86. minuta: Po napaki Svetlina je Baturina sam krenil proti domžalskim vratom. Z izjemno obrambo se je znova izkazal vratar Mulalić. Po podaji Trontlja s kota je pred vrati odbil Ilić.

zoga2:1 Baturina; 81. minuta: Žinko je z izjemno globinsko podajo v ogenj poslal Baturino. Ta je preigral vratarja Mulalića in poslal žogo v prazno mrežo.

menjava79. minuta: V ekipi Brava je Kirma zamenjal Ogrinec.

rumeni karton mali77. minuta: Zaradi prekrška nad Andražem Kirmom je rumeni karton prejel Zeni Husmani.

76. minuta: Nukić je bil pri žogi na levi strani polovice Domžal. Poslal je uporaben predložek na drugo vratnico, kjer je do strela prišel Kramarić. Z odličnim posredovanjem se je izkazal vratar Mulalić.

menjava74. minuta: Žinič je priboril prosti strel globoko na desni strani polovice Brava. V ekipi Domžal je Slobodana Vuka zamenjal Predrag Sikimić. Po podaji Jakupovića na prvo vratnico so se domači ubranili.

72. minuta: Podlogar je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kurtovića je na prvi vratnici odbil Husmani.

menjava67. minuta: V ekipi Domžal je Gregorja Sikoška zamenjal Jošt Urbančič.

67. minuta: Prosti strel s 25 metrov je izvedel Jakupović, ki je zadel živi zid.

menjava66. minuta: V ekipi Brava je Matka zamenjal Kramarič.

rumeni karton mali66. minuta: Zaradi prekrška nad Kimom je rumeni karton prejel Trontelj.

62. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kurtoviča je pred vrati prekršek storil Brekalo.

zoga1:1 Brekalo; 58. minuta: Sikošek je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Trontlja je bil na drugi vratnici povsem sam Brekalo, ki je z glavo žogo poslal v mrežo.

zoga0:1 Vuk; 55. minuta: Sikošek je poslal predložek s sredine igrišča. Na levi strani kazenskega prostora je žogo v sredino z glavo poslal Vujadinović. Do nje je prišel Vuk, ki je iz obrata mojstrsko zadel levi kot nemočnega vratarja Vekića.

55. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Svetlina je na prvi vratnici odbil Brekalo.

rumeni karton mali46. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Branko Ilić.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perič je označil konec prvega polčasa, v katerem so bili Domžalčani boljši tekmec.

45+1. minuta: Četrti sodnik Rade Obrenović je označil minuto dodatka prvega polčasa. Po dolgi podaji Kurtovića je z glavo nevarno streljal Brekalo. Dobro postavljeni vratar Mulalić je žogo ujel.

44. minuta: Domžalčani so krenili v hiter protinapad po desni strani. Jakupović je v kazenskem prostoru zavrnil do Vuka, ki je hitro podal Husmaniju. Ta je s 14 metrov močno streljal pod prečko. Vratar Vekić je žogo s konicami prstov dvignil čez gol. Po podaji Jakupovića s kota je Ilić z glavo streljal za las mimo desne vratnice.

rumeni karton mali37. minuta: Zaradi prekrška nad Tamarjem Svetlinom je rumeni karton prejel Agboyi.

35. minuta: Husmani je na vrhu kazenskega prostora našel Jakupovića, ki je lepo namestil žogo Vuku. Ta je z 22 metrov z levico streljal mimo leve vratnice.

29. minuta: Baturina je z lepo globinsko podajo zaposlil Matka, ki je krenil sam proti vratom Domžal. Poizkušal je s strelom ob bližnjo vratnico, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Mulalić, ki je žogo odbil v kot. Po podaji Trontlja je na drugi vratnici odbil Ilić. Po vnovičnem predložku Trontlja je Bravo prišel do novega kota. Po podaji Kurtovića so se gostje ubranili.

26. minuta: Kim je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina je na prvi vratnici odbil Brekalo.

25. minuta: Trontelj je bil pri žogi na desni strani polovice Domžal. Poslal je predložek na bližnjo vratnico, kjer je Baturina z glavo streljal premalo natančno.

21. minuta: Po podaji Podlogarja je Husmani prišel do strela s slabih 30 metrov. Žogo je poslal mimo desne vratnice.

18. minuta: Domžalčani so napadali po desni strani. Jakupović je žogo namestil Podlogarju, ki je streljal s 15 metrov. Vratar Vekić je uspel žogo zadržati v svojih rokah.

18. minuta: Svetlin je po odličnem preigravanju na sredini igrišča zaposlil Kima. Ta je podaljšal do Sikoška, ki je poslal nevaren predložek pred vrata. Vratar Vekič je z veliko težavami žogo odbil.

17. minuta: Po podaji Trontlja je Baturina prišel do strela na desni strani kazenskega prostora Domžal. Zadel je zunanji del mreže.

15. minuta: Podlogar je priboril prosti strel na desni strani polovice Brava. Po podaji Jakupovića je žoga končala v rokah vratarja Vekića.

11. minuta: Domžalčani so krenili v hiter napad. Jakupović je prodrl proti vratom in z 20 metrov streljal mimo desne vratnice.

8. minuta: Kim je podal na levo do Sikoška, ki je poslal predložek pred vrata domačih. Pred Vukom je s pestjo uspešno odbil vratar Vekić.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Brava.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB