Trener: Grubor Slobodan Trener: Razdrh Andrej

V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Marca Da Silve in Tilna Klemenčiča. Odsotni so tudi Gregor Sikošek, Jošt Urbančič, Dejan Lazarević, Žiga Repas, Mark Čeh, Tian Pantelić in Slobodan Vuk.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik
Roman Glažar - - -
ALUMINIJ

Majcen 83'

0:1 Vujadinović 19'  Makovec 96'

Piscalka115+3. minuta: Glavni sodnik Roman Glažar je označil konec tekme in Domžalčani so še drugo pripravljalno tekmo dobili z izidom 1:0.

115+2. minuta: Svetlin je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Klepač je poizkušal s strelom, a je zadel živi zid.

112. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Marinška je z glavo odbil Vrhovnik.

110. minuta: Vrdoljak je z leve strani poslal predložek na prvo vratnico. Z glavo je streljal Flakus Bosilj, a premalo natančno za vratarja Sorčana, ki je žogo ujel.

107. minuta: Po dolgi diagonalni Petka je Klepač prišel sam v kazenski prostor Domžal. Z desne strani je močno sprožil z voleja, a je streljal za las mimo desne vratnice.

100. minuta: Po podaji Flakus Bosilja je s 15 metrov močno strlejal Klepač. Dobro postavljeni vratar Sorčan je žogo uspešno zadržal.

97. minuta: Makovec je na hitro izvedel prosti strel na sredini igrišča. Podal je do Kima, k je na levi strani uspešno prodrl v kazenski prostor. Podal je v sredino, kjer je Kolobarić s šestih metrov streljal za las mimo leve vratnice.

92. minuta: Makovec je priboril kot z leve strani. Po podaji Svetlina so se domači ubranili.

90. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Marinška so se gostje ubranili.

77. minuta: Sorčan je z odlično dolgo podajo zaposlil Kolobarića, ki je pobegnil obrambi Aluminija. Preigral je vratarja Janžekovića, streljal proti praznim vratom, a se je pravočasno vrnil Petek, ki je odbil v kot. Po podaji Svetlina so gostje prišli do novega kota. Vnovič je podal Svetlin, domači pa so se ubranili.

70. minuta: Karič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Vrbanca je s pestmi odbil vratar Mulalić.

66. minuta: Po kratki podaji Ibričića si je Mavretič pripravil prostor za strel. S 25 metrov je meril za las mimo desne vratnice.

66. minuta: Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Živković.

64. minuta: Po nekoliko slabšem posredovanju obrambe Domžal je do strela prišel Živković. Z leve strani kazenskega prostora je zadel zunanji del mreže.

59. minuta: Sikimić je prišel do žoge na polovici Aluminija. Akcijo je nadaljeval Ibričić, ki je na desni strani kazenksega prostora zaposlil Jakupovića. Strel slednjega je ob dotiku domačega branilca zaustavil vratar Kovačič.

53. minuta: Ilić je odbil v kot z leve strani. Po podaji Vrbanca je na prvi vratnici Šaka streljal visoko čez vrata.

49. minuta: Jakupović je ukradel žogo na polovici Aluminija. 25 metrov od vrat je močno sprožil, vratar Kovačič je z odlično obrambo žogo odbil v kot. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal. Po dogovoru med obema trenerjema bo drugi polčas trajal 70 minut.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Roman Glažar je označil konec prvega polčasa, ki so ga z golom Nikole Vujadinovića dobili nogometaši Domžal!

24. minuta: Znova je po levi strani prodiral Matjašič. Njegov strel s 25 metrov je znova brez težav zaustavil vratar Mulalić.

zoga0:1 Vujadinović; 19. minuta: Jakupović je priboril kot z leve strani. Po izjemni podaji Ibričića je bil pred vrati najvišji Vujadinović, ki je žogo z glavo "zabil" v mrežo!

13. minuta: Matjašič je z leve strani prodrl v sredino in s 25 metrov streljal proti vratom. Vratar Mulalić je bil znova zanesljiv.

7. minuta: Domžalčani so nemudoma odgovorili. Po podaji z leve strani je do zaključnega strela prišel Jakupović. S 25 metrov je meril mimo leve vratnice.

6. minuta: Vujadinović je odbil v kot z desne strani za Aluminij. Po podaji Vrbanca je Živković močno streljal z glavo. Odlično postavljeni vratar Mulalić je žogo uspešno zadržal.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Aluminija.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB