V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Slobodana Vuka, Žige Repasa, Marca Da Silve, Tilna Klemenčiča in Predraga Sikimića. Mattias Kait je zbolel.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

1:2 Zaletel 69'  Marandici 13' Ćalušić 73'
  Novak 75'

0:1 Podlogar 24' Sikošek 75'
0:2 Kolobarić 29' Podlogar 82'
  Sorčan 90+2'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Damir Skomina je označil konec tekme in Domžalčani so proti aktualnemu prvaku prišli do prve zmage v sezoni!

90+4. minuta: Svoj strel s 25 metrov je preizkusil Mavretič. Žoga je zletela za las mimo desne vratnice.

rumeni karton mali90+2. minuta: Zaradi zavlačevanja je rumeni karton prejel vratar Grega Sorčan.

menjava90+1. minuta: Kim je priboril prosti strel na levem robu kazenskega prostora Celja. V ekipi Domžal je Daria Kolobarića zamenjal Tonći Mujan.

90+1. minuta: Četrti sodnik Mihael Antić je označil tri minute dodatka tekme.

90. minuta: Po dvojni podaji s Kimom je Ibričić prišel do strela z 20 metrov. Žogo je poslal za las mimo leve vratnice.

89. minuta: Po podaji Kolobarića je Kim prodrl v kazenski prostor nekoliko z leve strani. Močan strel z 12 metrov je vratar Rozman uspešno odbil v kot.

menjava87. minuta: V ekipi Celja je Kerina zamenjal Koritnik.

menjava86. minuta: V ekipi Domžal je Mateja Podlogarja zamenjal Til Mavretič.

rumeni karton mali82. minuta: Zaradi prekrška nad levi strani polovice Domžal je rumeni karton prejel Matej Podlogar.

rumeni karton mali75. minuta: Zaradi prekrškov sta rumena kartona prejela Gregor Sikošek in Novak.

menjava74. minuta: V ekipi Domžal je Tamarja Svetlina zamenjal Kim Dohyun.

74. minuta: Po kratki podaji Dangubića je do strela z 20 metrov prišel Novak. Žogo je poslal mimo desne vratnice.

74. minuta: Podlogar je uspešno prodiral na desni strani kazenskega prostora Celja. Na kratko je podal do Piška, ki je z 11 metrov streljal previsoko.

rumeni rdeci kartonRdeči karton Ćalušić; 73. minuta: Ćalušić je na vrhu kazenskega prostora Domžal v obraz udaril Tamarja Svetlina in si prislužil drugi rumeni karton na tekmi.

72. minuta: Vuklišević je storil prekršek 30 metrov od svojih vrat. Prosti strel je izvedel Lotrič, ki je nastreljal živi zid.

zoga1:2 Zaletel; 69. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Lotriča je na prvi vratnici najvišje skočil Zaletel, ki je žogo z glavo poslal v mrežo.

68. minuta: Nov protinapad Domžalčanov. Pišek je v ogenj poslal Husmanija, ki je na levi strani kazenskega prostora prišel do strela. Njegov poizkus, ki je bil delno blokiran s strani domače obrambe, je zaustavil vratar Rozman.

67. minuta: Kolobarić in Ibričić sta krenila v protinapad Domžal. Kapetan je na levi strani kazenskega prostora našel Kolobarića, ki je z levico streljal s prve. Žoga je zletela za las mimo daljše vratnice.

menjava65. minuta: V ekipi Celja so Vrbanca, Kuzmanovića in Štravsa zamenjali Pungaršek, Novak in Dangubić.

rumeni karton mali61. minuta: Zaradi prekrška nad Gregorjem Sikoškem je rumeni karton prejel Kadušić.

60. minuta: Po uspešni akciji Sikoška na polovici Domžal je Ibričić krenil v protinapad. Prodrl je v kazenski prostor in s 15 metrov nevarno streljal v dolgi kot. Vratar Rozman je z odličnim posredovanjem žogo preusmeril v levo vratnico.

59. minuta: Kolobarić je prišel do žoge na sredini igrišča. S svojo hitrostjo je prodrl v kazenski prostor in z 12 metrov zadel desno vratnico.

53. minuta: Husmani je odbil v kot z desne strani. Po podaji Štravsa je pred vrati odbil Husmani.

52. minuta: Po kratki podaji Kadušića je Lotrič s slabih 30 metrov streljal malce previsoko.

51. minuta: Pišek je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici odbil Kuzmanović.

48. minuta: Ibričić je storil prekršek na polovici Domžal. Po podaji Lotriča je z glavo žogo v kot odbil Vuklišević. Po podaji Štravsa so se Domžalčani ubranili.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Damir Skomina je označil konec prvega polčasa, ki so ga z dvema goloma prednosti zasluženo dobili gostje.

40. minuta: Husmani je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Štravsa je z glavo uspešno odbil Vuklišević.

36. minuta: Husmani je odbil v kot z desne strani. Po podaji Štravsa so se gostje ubranili.

rumeni karton mali32. minuta: Zaradi prekrška nad Dariom Kolobarićem je rumeni karton prejel Ćalušić.

zoga0:2 Kolobarić; 29. minuta: Domžalčani so izpeljali hitro akcijo na polovici Celja. Z imenitno globinsko podajo je Pišek našel Kolobarića, ki je s strelom z 12 metrov premagal vratarja Rozmana in podvojil vodstvo Domžal!

zoga0:1 Podlogar; 24. minuta: Kot z leve strani je izvajal Ibričić. Podal je na drugo vratnico, kjer je Vuklišević z glavo žogo vrnil v bližino desne vratnice. Tam je bil Podlogar, ki je z dveh metrov žogo z glavo poslal v mrežo.

23. minuta: Sikošek je po lepi samostojni akciji žogo podal do Svetlina. Ta je na vrhu kazenskega prostora lepo zaposlil Kolobarića, ki je streljal s 14 metrov. Vratar Rozman je z odlično obrambo preprečil vodstvo gostov. V nadaljevanju akcije je po podaji Podlogarja do strela prišel Svetlin. Štravs je nastavil telo in žoga je zletela mimo desne vratnice.

21. minuta: Ibričić je pobegnil po levi strani polovice Celja. Prodrl je v kazenski prostor, kjer je močno podal na bližnjo vratnico. Do strela je prišel Podlogar, a so domači uspešno blokirali.

20. minuta: Žinič je bil pri žogi na desni strani polovice Celja. Poslal je odličen predložek pred vrata, kjer je Zaletel pri izbijanju nastreljal Podlogarja. Odbito žogo je pobral vratar Rozman.

rumeni karton mali13. minuta: Zaradi prekrška nad Andražem Žiničem je rumeni karton prejel Marandici.

6. minuta: Pišek je prodrl po levi strani. Poslal je nizek predložek na prvo vratnico, kjer je ob Podlogarju vratarju Rozmanu žoga spolzela iz rok. Do nje je prišel Kolobarič, ki je v sredini iskal Podlogarja, vendar je uspešno posredoval Rozman.

5. minuta: Celjani so poslali predložek z desne strani. Žinič je z glavo odbil do Marandicija, ki je s 25 metrov močno sprožil s prve. Z voleja je streljal malce previsoko.

4. minuta: Pišek je odbil v kot z leve strani. Po podaji Lotriča je na prvi vratnici odbil Ibričić.

2. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Celja. Po podaji Ibričića je Podlogar z glavo streljal mimo leve vratnice. Napadalec Domžal je bil tudi v prepovedanem položaju.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Celja.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB