Zasedba NK Domžale je na prvi poletni dan stopila v nov delovni teden, ki ga bo, tako kot uvodna dva, zaznamoval dvojni spored. V sredo sledi dvoboj s HNK Rijeka, pripravljalna tekma je predvidena tudi v petek.

Strokovni štab in igralci dvakratnih državnih prvakov so z dopoldansko vadbo v Lukovici opravili prvo ponedeljkovo dejanje, o tem, kako je doslej potekalo vse skupaj, pa smo na kratko povprašali pomočnika trenerja: ''Prvi dnevi poletnih priprav so vselej najtežji, saj je poudarek na fizični pripravi. Fantje so ne glede na to zelo zagnani, osredotočeni in na treningih od prvega dne dalje vlada odlično vzdušje. Iz dneva v dan se k delu na izvrstno pripravljenih zelenicah, ki jih imamo v domačem okolju, priključuje vse več fantov in s potekom priprav smo lahko zadovoljni. Želja po napredku je prisotna na vsakem koraku, hkrati pa se zelo dobro vidi, da so vsi fantje med premorom pridno delali,'' meni pomočnik trenerja Jan Košir.
Z današnjim dnem so se skupinskim treningom rumene družine priključili Zeni Husmani, Tibor Gorenc Stankovič in Marko Martinovič. Omenjeni se bodo soigralcem pridružili tudi na popoldanski vadbi, sta pa zaradi manjših poškodb še naprej odsotna branilca Jošt Urbančič in Gaber Doborovoljc. Oba nogometaša trenirata individualno.
Premierni pripravljalni tekmi, ki so jo Domžalčani z NK Radomlje odigrali v petek (1-1), bo v sredo sledil dvoboj s hrvaškim predstavnikom HNK Rijeka. Srečanje na Rujevici se bo pričelo ob 19. uri.
Besedilo: Nejc Berce
Foto: Lado Vavpetič
























