V sredo z mladinsko ligo prvakov

V sredo, 29. septembra, bo v Domžalah odigrana prva tekma mladinske lige prvakov v sezoni 2021/22. Domžalska selekcija U19 se bo pomerila s prvakom Italije Empoli FC. Dve uri pred tem bodo na delu tudi člani, ki jih v Kopru čaka zaostala tekma 4. kroga Prve lige Telemach.

uylsreda

Vstopnice

Vstop na tekmo mladinske lige prvakov bo možen z brezplačnimi vstopnicami, ki so na voljo v NK Baru. V sredo bodo vstopnice bile na blagajni pred vhodom od 18. ure dalje.

Akreditacije

Vsi zainteresirani mediji se morajo za ogled srečanja. ki se bo začelo ob 19. uri, pravočasno akreditirati. Prošnjo na e-naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. je potrebno poslati do torka (jutri) do 12. ure.

Neposredni prenos

Tekma med Domžalami in Empolijem (sreda, 19.00) bo v živo predvajana na Sportklub 1.

Se vidimo!

Besedilo: Nejc Berce

Foto: Lado Vavpetič

esadmulalic logo  Joma  EK Elpro Križnič

PecarstvoBosty LogotipMakropol 2 CRGP logoSZ logotip Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodicaslanibmc ound   chio logo jpg RGB SiPRO