Mark Šerbec z novo profesionalno pogodbo!

17-letni Mark Šerbec je svojo dve leti dolgo pot v Mladinskem centru Nogometnega kluba Domžale kronal s podpisom nove pogodbe. Hitronogi krilni nogometaš je sodelovanje z rumeno družino podaljšal najmanj do poletja 2027.

SerbecPodaljsal

''V Domžalah se počutim fantastično. Zelo sem vesel, da sem zadovoljil pričakovanja kluba, ki mi je v podpis ponudil novo dolgoročno pogodbo. Rad bi se zahvalil direktorju in vsem ostalim v klubu za izkazano zaupanje in prepričan sem, da bom to znal upravičiti tudi v prihodnje. Želim se v prvi vrsti dokazati članskemu trenerju, da dobim čim več priložnosti za igro in dodatno dokazovanje. Vsem bi rad dokazal, da sem si podaljšanje pogodbe zaslužil,'' je zadovoljno in samozavestno ob podpisu pogodbe povedal Šerbec.

Mladi Ljubljančan, ki bo v četrtek postal polnoleten, je v Domžale prišel iz kadetskih vrst ljubljanske Ilirije. Večino lanske sezone je igral v mladinski Eon NextGen ligi, kjer je dosegel sedem zadetkov, dva nastopa pa je v dosedanji karieri zabeležil tudi za člansko ekipo Domžal v Prvi ligi Telemach.

Izvršni direktor Matej Oražem: ''

esadmulalic logo  Joma  EK Elpro Križnič

PecarstvoBosty LogotipMakropol 2 CRGP logoSZ logotip Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodicaslanibmc ound   chio logo jpg RGB SiPRO