3 : 2

FERENCVAROŠ

Konec

Prijateljska tekma, Budimpešta
39' Bode Več ... 85' Ibraimi
50' Paintsil   89' Bizjak
55' Varga

91 Blazs Lovrencsics 72' menjava

V ekipi Domžal zaradi poškodbe manjka Marko Alvir, Dejan Milić še ni v polnem trenažnem pogonu, Andraž Kirm je zaradi rojstva hčerke dobil prosto.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik in delegat

FERENCVAROŠ

39' Bode, 50' Paintsil, 55' Varga

85' Ibraimi, 89' Bizjak

Piscalka90' Konec tekme. Na generalki pred prvenstvom smo videli zanimivo predstavo, na koncu pa so slavili domači nogometaši.

zoga 89' GOOOL! Po podaji Široka je bil pred golom najbolj spreten Bizjak, ki je z neposredne bližine znižal na 3:2.

zoga 85' GOOOL! Z razdalje dvajsetih metrov je močan strel sprožil Ibraimi, ki je matiral nemočnega vratarja domačih.

84' Gnezda Čerin je poslal lepo podajo v kazenski prostor domačih, kjer je našel Bizjaka. Napadalec Domžal je meril z glavo, a bil nenatančen.

80' Hodžić je poizkusil z razdalje desetih metrov, a zadel Blažiča, ki je preprečil zadetek za znižanje vodstva domačih.

77' V kazenskem prostoru sta preigravala Hodžić in Ibričić, žal pa nihče izmed njiju ni uspel priti do strela.

71' Lepa kombinacija Bizjaka in Hodžića, ki se je zaključila s strelom slednjega. Domžalska enaindvajsetica je poizkusila z desnico, na mestu vratar Denes.

69' Ibraimi je sprožil neposredno s prostega strela, a meril mimo leve vratnice Ferencvaroša.

67' Domača zasedba je izvedla protinapad po levi strani. Do strela je nato prišel Leandro, ki pa ni uspel resneje ogroziti vrat Mulalića.

zoga 55' Povišanje vodstva Ferencvaroša. Tretji zadetek na tekmi je dosegel Varga.

54' Prosti strel za Domžale je na robu kazenskega prostora priboril Bizjak. Izvajal ga je Ibričić, na mestu je bil nekdanji Domžalčan Blažič, ki je žogo odbil daleč od domačih vrat.

zoga 50' Drugi zadetek za domače, tokrat je bil uspešen Paintsil.

49' S prostega strela je poizkusil Leandro, Mulalić pa zanesljivo odbija v kot.

Piscalka46' Drugi del začenjajo rumeni, pri katerih je bila opravljena ena menjava. Nicholsona je zamenjal Bizjak.

Piscalka45' Konec prvega polčasa, domači vodijo z 1:0.

43’ Še en poizkus rumenih z razdalje. Do žoge je prišel Ibraimi, ki je poizkusil s tridesetih metrov, a je bil na mestu madžarski vratar.

zoga 39' Zadetek za Ferencvaroš. Z leve je podal Gorriaran, v kazenskem prostoru pa je bil najvišji domači kapetan Bode, ki je zadel z glavo.

32' Nova lepa obramba Mulalića, ki je žogo izbil pred Bodejem.

31' Poizkusil je Franjić, a premalo močno za vratarja domače zasedbe.

28' Domžalski nogometaši vseskozi potrpežljivo gradijo pot proti golu domačih, a zaenkrat še brez uspeha.

20’ Fantastično posredovanje Mulalića! Ferencvaroš je izvedel hiter protinapad, do žoge je v kazenskem prostoru prišel Paintsil, ki je poizkusil z močnim strelom, a je bil uspešnejši naš vratar.

19' Po odbiti žogi je do novega strela prišel Ibraimi, žal pa je makedonski nogometaš meril le malce čez gol domačih.

16’ Ibraimi je streljal s približne razdalje petindvajsetih metrov, a je bil na mestu vratar madžarske zasedbe. Zaenkrat aktivnejši začetek rumenih.

14’ Najlepša priložnost doslej! Z razdalje je sprožil Hodžić, čigar strel so branilci domačih izbili v nov kot.

11' Zaenkrat spremljamo predvsem igro na sredini igrišča, nobeno izmed moštev si namreč še ni uspelo priigrati resnejše priložnosti.

7' Franjič je preigraval po levi strani in nato z roba kazenskega prostora sprožil strel. Njegov poizkus ni povzročal večjih težav za vratarja Denesa.

4' Domači nogometaši so preko Bodeja izvedli protinapad, a je dobro posredoval Dobrovoljc, ki je z odločnim posredovanjem priboril žogo za rumene.

Piscalka 1' Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Ferencvaroša.

TarkEsad Mulalić s.p.JomaLogo hitELProD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecVarovanje ValinaProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani