NKD TV: Ni razloga za sklonjene glave

Nogometaši Domžal so se na gostovanju v Mariboru prikazali v odlični luči in so bili vse do zadnje minute v boju vsaj za točko. Odločila je izkušenost in kanček nezbranosti ob prekinitvi Maribora v 87. minuti.

Gregor Zabret

Kljub porazu z 1:2 je bil trener Stevan Mojsilović s predstavo svojega mladega moštva zadovoljen, pohvalil pa je tudi predstavo vratarja Gregorja Zabreta, ki je na dan tekme praznoval šele svoj 17. rojstni dan. Srbski strokovnjak je dejal, da bi zmaga v Ljudskem vrtu prišla prehitro in da bodo Domžale v roku leta dni igrale najboljši nogomet v Sloveniji.