Selekcija do 13 let na turnirju v Riminiju

Selekcija do 13 let Nogometnega kluba Domžale se je danes odpravila na izjemno močen mednarodni turnir v bližino italijanskega Riminija. Na 13. memorialu Flavia Prottija se bodo pomerili tudi z nekaterimi velikani italijanskega nogometa. Že v skupini B, kamor jih je uvrstil žreb, bosta ob domačem AC Riminiju tekmeca AC Milan in Parma Calcio. Med ostalimi udeleženci velja izpostaviti še Fiorentino, Romo, Torino, Sassuolo, lizbonsko Benfico in Crveno zvezdo iz Beograda.

Ekipa

Domžalčani bodo skupinski del tekmovanja začeli v petek, 13. maja ob 10:00 proti rdeče-črnim iz Milana. Naslednja tekma jih čaka ob 20:30, ko se bodo pomerili s Parmo. Zadnji obračun prvega dela tekmovanja pa bodo odigrali v soboto ob 9:30 proti Riminiju. Zmagovalci skupin in trije najboljši drugouvrščeni se bodo uvrstili v četrtfinale, preostali dve pa v razigravanje za končna mesta. Turnir se bo s finalom zaključil v nedeljo ob 18:00.

Potek turnirja boste lahko spremljali v tem članku:

Skupina A Skupina B Skupina C Skupina D Skupina E
(SM)
AS Santarcangelo
(Ita)

Razpored tekem NK Domžale:

Datum   Tekma Rezultat
13.05.2016 ob 10:00 Skupina B AC Milan - Domžale 2:0 (2:0)
13.05.2016 ob 20:30 Skupina B Domžale - Parma Calcio 0:5 (0:3)
14.05.2016 ob 09:30 Skupina B AC Rimini - Domžale 4:0 (3:0)
15.05.2016 ob 09:30 za 15. mesto Rimini - Domžale 2:4 (0:0)*

* po kazenskih strelih