Ned 15. Mar, od 17:30 do 19:15
PLTS, 24. kolo
Rubrika LADO+  vsi članki
Lado + marec 2015
Na tekmi v Zavrču je svoj prvi nastop v dresu ‪Nogometnega kluba Domžale‬ vknjižil Jorrin John. V igro je vstopil v ...

NKD TV: Obisk selekcije U7, prvakov Zimske lige

Za našimi najmlajšimi člani je izjemna zimska sezona. Selekcija do 7 let je drugič zapored slavila v Zimski ligi MNZ Ljubljana, v finale tega tekmovanja pa se je uvrstila tudi druga ekipa, ki je bila na koncu tretja. Varovanci trenerja Mileta Spasića pa so na začetku leta 2013 osvojili tudi močan turnir v Kamniku.

Selekcija U7

Ekipa Domžale U7: Jan Vide, Samo Svetlin, Uroš Stojnič, Matic Klopčič Zidar,  Nik Prusnik, Gabriel Sojer, Erni Sotlar Memiš, Mark Pirman,  Žan Joger, Kristjan Bandur in Blažej  Simionov, Tjaš Krnc, Jani Uranič, Rok Uranič, Klemen Muha, Jošt Zajc, Luka Mlakar, Miha Povše, Aljaž Čokl, Luka Starčević, Amadej Čižman in Val Brvar.

Video in foto: Sead Rošić