NKD TV: Starejši dečki nadaljujejo z zmagami

Nogometaši Domžal do 15 let nadaljujejo z odličnimi predstavami v Ligi U15 – zahod. Po treh izjemno visokih zmagah so tokrat gostili nogometaše HiT Gorica in slavili s 3:1. Varovanci Tomija Broniča so odlično igrali predvsem v prvem polčasu, ki so ga dobili z 2:1, končni izid pa so postavili v zadnji minuti tekme. Za Domžale sta zadela Andraž Žinič in Anis Jašaragič dvakrat.

U15

Selekcija do 15 let bo znova na delu že v torek, ko bo odigrala zaostalo tekmo prvega kola proti Interblocku. Sosedski obračun se bo v Športnem parku v Domžalah začel ob 19:30.