Nogometaši Domžal so v soboto odigrali še peto prijateljsko tekmo pred začetkom sezone 2012/2013. V Športnem parku v Domžalah so se pomerili z ukrajinsko ekipo Volyn Lutsk, ki je na koncu slavila z 2:1.

Mencigar ol2

Večino tekme je bil sicer izid 0:0, po številnih zamenjavah v obeh ekipah, pa se je spremenil tudi rezultat. Za goste sta bila v 73. in 85. minuti uspešna Bober ter Savić, častni gol za domače pa je v 90. minuti dosegel Tobias Mencigar. Po tekmi smo se pogovarjali z Darkom Zecem in Nejcem Skubicem. Naslednjo prijateljsko tekmo bodo Domžalčani odigrali v petek v avstrijskem Celovcu.