Rumeni kartoni:
Rdeči kartoni:

V ekipi Domžal zaradi okrevanja po poškodbi ni Juninha, Jana Repasa in Antonia Manceja. Marko Huč, Lovro Vrandečič, Senad Jarović, Matija Rom so člani mladinske ekipe Domžal. Ivan Firer s pomočjo Nogometnega kluba Domžale vzdržuje svojo pripravljenost, Matija Špičić pa je hrvaški nogometaš na preizkušnji. Jure Balkovec je v dogovoru s strokovnim vodstvom ostal v Domžalah.

zacetek90+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme.

88. minuta: Brachi je priboril kot z desne strani. Po podaji Brachija je na prvi vratnici odbil Schoissengeyr.

Husmani

86. minuta: Rom je priboril kot z desne strani. Po podaji Vrandečiča so domači odbili. Do žoge je prišel Žužek, ki je z 20 metrov meril mimo leve vratnice.

82. minuta: Dobras je uspešno preigraval na desni strani polovice Domžal. Poslal je predložek na prvo vratnico, kjer je mimo daljše vratnice sprožil Puster.

79. minuta: Brachi je odbil v kot z leve strani. Po podaji Lykogiannisa je v nov kot odbil Firer. Znova je podal Lykogiannis, a so se rumeni ubranili.

19 dobrovoljc stu20170121

77. minuta: Po hitri akciji Sturma je do strela z 18 metrov prišel Spendhofler. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Golubović. Slednji je bil znova na delu nekaj trenutkov pozneje, ko je z 18 metrov močno sprožil Dobras. Vratar Domžal je žogo ujel.

74. minuta: Stanković je priboril kot z leve strani. Po podaji istega nogometaša so se Domžalčani ubranili.

70. minuta: Po akciji Matjašiča je Huč žogo namestil Husmaniju. Ta je s 25 metrov močno sprožil, a meril za las nenatančno.

Husmani

66. minuta: Domžalčani so naredili napako na svoji polovici. Po levi strani je prodrl Schmerböck, ki je poslal nizek predložek v sredino. Osamljeni Dobras je s 14 metrov meril mimo leve vratnice.

zoga0:2 Alar; 62. minuta:
Domači so poslali visoko žogo na polovico Domžal. Na desni strani jo je odlično sprejel Hierländer, ki je sam prišel pred vratarja Golubovića. Nesebično je podal na drugo vratnico, kjer je bil sam Alar, ki je z dveh metrov žogo porinil v prazno mrežo.

58. minuta: Po lepi dvojni podaji z Romom je Brachi priboril kot z desne strani. Po podaji Vrandečiča je na prvi vratnici odbil Jeggo.

Rom

51. minuta: Dobrovoljc je odbil v kot z desne strani. Po podaji Dobrasa je na prvi vratnici odbil Žužek. Žoga je znova prišla do Dobrasa, ki je poslal nevaren predložek, a je bil z izhodom iz vrat zanesljiv vratar Golubović.

zacetek46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Sturma.

Ekipa

zacetek45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

44. minuta: Horvath je z leve strani podal v kazenski prostor do Alarja. Ta je meril po tleh, a je bil vratar Milić zanesljiv.

34. minuta: Batrović in Majer sta izpeljala dvojno podajo na polovici Sturma. Slednji je s 25 metrov močno sprožil, a je meril mimo leve vratnice.

Batrovic

32. minuta: Domžalčani so izvedli še dva zaporedna kota. Po drugem je žoga prišla do Volariča, ki je streljal s 25 metrov, a vratarr Gratzei ni imel težjega dela.

31. minuta: Batrović je uspešno prodiral po levi strani polovice Sturma. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Volarič streljal s prve z voleja. Z odlično obrambo se je izkazal vratar Gratzei. Po podaji Špičića s kota je nevarno z glavo streljal Vetrih. Z odlično obrambo je v nov kot odbil Gratzei.

26. minuta: Vetrih je priboril prosti strel na levi strani polovice Sturma. Po podaji Majerja so se domači ubranili.

Vetrih

zoga0:1 Alar/11m; 18. minuta:
Avstrijci so poslali dolgo žogo v kazenski prostor Domžal. Tam je Špičić storil prekršek nad Gruberjem in domači so prišli do enajstmetrovke. S strelom po sredini jo je uspešno izvedel Alar.

11. minuta: Gruber je ukradel žogo na polovici Domžal. Podal je do Alarja, ki je znotraj kazenskega prostora sprožil proti vratom, a je meril mimo desne vratnice.

6. minuta: Bratanović je z desne strani poslal predložek v kazenski prostor Sturma. Tam je bil pred vratarjem Gratzeiem povsem sam Vetrih, ki je meril za las mimo leve vratnice.

Bratanovic

5. minuta: Domžalčani so izvajali avt z desne strani. Do žoge je prišel Bratanović, ki je s 16 metrov meril mimo leve vratnice.

4. minuta: Domžalčani so prišli do kota z desne strani. Po podaji Špičića so Avstrijci odbili do Batrovića. Ta je z levega robu kazenskega prostora streljal s prve z voleja. Meril je mimo leve vratnice.

zacetek1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.