Pokalni prvaki Slovenije bodo prvo tekmo kvalifikacij za evropsko ligo odigral na Areni Petrol v Celju. Razlog je obnova zelenice v Športnem parku Domžale, ki bo za igranje tekem pripravljena do začetka domačega prvenstva (15. julij). Nogometni klub Domžale si želi na prvem dvoboju proti Flori iz Talina glasne podpore s tribun celjskega stadiona, zato je za svoje navijače znova pripravil posebno ponudbo. Organiziran prevoz iz Domžal in vstopnica za ogled tekme vas bosta stala vsega 5 evrov.

Vstopnica + avtobusni prevoz = 5€
Prijave za avtobusni prevoz zbiramo do torka, 27.06.2017 v klubskih prostorih (vsak delavnik med 10:00 in 16:00) na Kopališki 4 v Domžalah. Vstopnice boste prejeli na avtobusu na dan tekme. Odhod iz parkirišča v Športnem parku bo na dan tekme ob 18:00, povratek pa pol ure po tekmi.
Vstopnica = 5€
Vsi, ki boste v Celje odpotovali z lastnim prevozom, lahko od petka, 23. 06. 2017 (od 12. ure dalje) vstopnice kupite v predprodaji v NK Baru in v celjskem Champion pubu (desno od glavnega vhoda na Areno Petrol) ter v Pivnici Celjanka. Vstopnice bodo na voljo tudi na dan tekme na prodajnem mestu pred celjskim stadionom. Začnimo novo evropsko pravljico skupaj!
























