V ekipi Domžal manjkajo Senijad Ibričić, Amedej Vetrih, Adam Gnezda Čerin, Matija Rom, Shamar Nicholson, Tonči Mujan in Krševan Santini. Dino Musija in Nace Koprivnik sta nogometaša na preizkušnji.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

2:0 Pečnik 45'
3:0 Musija 63'
DOMŽALE U19

3:1 Kurent 78'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik Dejan Djuranović je označil konec tekme, ki so jo člani zasluženo dobili s 3:1.

86. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Urbančiča je žoga končala izven igrišča.

zoga3:1 Kurent; 78. minuta: Čeh je začel akcijo mladincev. Na kratko je podal do Kurenta, ki je s strelom v spodnji levi kot premagal vratarja Mulalića.

64. minuta: Kolobarić je na desni strani kazenskega prostora uspešno prodiral. Pred vrati je prišel do strela, a so mladinci uspešno blokirali in odbili v kot. Po podaji s kota so se mladinci ubranili.

zoga3:0 Musija; 63. minuta: Člani so napadali po levi strani. Odbita žoga je prišla do Musije, ki je z desnega roba kazenskega prostora natančno meril v spodnji desni kot nemočnega Dajčarja.

62. minuta: Po napaki vratarja Dajčarja je Kolobarić prodrl v kazenski prostor na desni strani. Žogo je zavrnil do Haljete, ki je z 11 metrov meril previsoko.

58. minuta: Musija je v kazenskem prostoru našel Haljeto, ki je z 12 metrov streljal proti vratom. Vratar Dajčar je z odlično obrambo žogo odbil do Kolobarića, ki je s sedmih metrov meril za las mimo leve vratnice.

49. minuta: Po podaji Haljete je Kolobarić streljal za las mimo leve vratnice.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši članske ekipe.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Dejan Djuranović je označil konec prvega polčasa.

zoga2:0 Pečnik; 45. minuta: Po napaki mladincev je Žužek sam krenil proti vratom. Njegov strel je Makovec odbil do Pečnika, ki je z 12 metrov žogo poslal pod prečko.

41. minuta: Koprivnik je priboril kot z leve strani. Po podaji Pečnika so se mladinci ubranili.

30. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po predložku Pečnika je Vuk prišel do strela z voleja. Z odlično obrambo je žogo odbil vratar Mihelak.

29. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani. Mladinci so se ubranili.

27. minuta: Vuk se je izkazal s samostojnim prodorom na polovici mladincev. S 15 metrov je meril za las mimo leve vratnice.

zoga1:0 Klemenčič; 26. minuta: Po premoru zaradi pripeke je kot z desne strani izvedel Pečnik. Na prvi vratnici je z glavo podaljšal Vuk, Klemenčič pa je bil tokrat bolj natančen in je člane popeljal v vodstvo.

23. minuta: Pečnik je z odlično globinsko podajo za hrbtom branilcev našel Vuka. Ta je obšel vratarja Mihelaka, a je potem preveč okleval s podajo v sredino. Vratar Mihelak je s požrtvovalnim posredovanjem žogo odbil v kot z desne strani.

22. minuta: Pečnik je izvedel dva kota z leve strani. Mladinci so se obakrat ubranili.

21. minuta: Po podaji Vuka je Žužek z 18 metrov meril za las mimo leve vratnice.

19. minuta: Pečnik je priboril kot z desne strani. Po podaji Pečnika je na prvi vratnici Vuk podaljšal na drugo stran. Iz neposredne bližine je Klemenčič žogo poslal čez gol.

10. minuta: Po podaji Žužka je Koprivnik z leve strani meril v dolgi kot. Z odlično obrambo je žogo odbil vratar Mihelak.

8. minuta: Vuk je priboril kot z desne strani. Po podaji Pečnika je z glavo odbil Pantelić.

4. minuta: Vuk je priboril kot z leve strani. Po podaji Pečnika je žogo s pestmi odbil vratar Mihelak.

1. minuta: V 30. sekundi prva priložnost za člansko ekipo. Po predložku Sikoška z leve strani je Repas s 13 metrov meril mimo desne vratnice.

Piscalka 1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli mladinci Domžal.