V ekipi Domžal zaradi poškodbe ni Branka Ilića in Marca Da Silve. Dejan Lazarević je zbolel, Senijad Ibričić pa je odsoten zaradi kazni rumenih kartonov.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Delegat

1:1 Jakupović 43'/11m Šoštarič Karič 26'
2:2 Vuk 62'  Jakupović 45'

Piscalka90+3. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perič je označil konec tekme.

menjava90+2. minuta: V ekipi Aluminija je Klepača zamenjal Amuzie.

90+1. minuta: Četrti sodnik je označil dve minuti dodatka tekme.

zoga4:2 Vrbanec; 89. minuta: Klepač je bil pri žogi globoko na desni strani polovice Domžal. Poslal je predložek pred vrata, kjer je bil popolnoma osamljen Vrbanec, ki mu s petih metrov ni bilo težko poslati žoge v mrežo.

menjava86. minuta: V ekipi Domžal je Janeza Piška zamenjal Tamar Svetlin.

82. minuta: Mujan je priboril prosti strel na levi strani polovice Aluminija. Po podaji Piška je z glavo poizkušal Vuk, a je žoga končala v rokah vratarja Janžekovića.

78. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Vrbanca je odbil Vujadinović.

menjava77. minuta: V ekipi Domžal je Arnela Jakupovića zamenjal Rauno Sappinen.

74. minuta: Klepač je priboril kot z desne strani. Po kratki podaji Klepača je Petrović s 25 metrov streljal previsoko.

zoga3:2 Klepač; 71. minuta: Mujan je izgubil žogo na sredini igrišča. Domači so nemudoma krenili v protinapad in Klepač je sam prišel pred vratarja Mulalića. Na vrhu kazenskega prostora ga je obšel in žogo poslal v prazno mrežo.

menjava70. minuta: V ekipi Aluminija je Leka zamenjal Čermak.

69. minuta: Domžalčani so prišli do prostega strela na desni strani polovice Aluminija. Z 30 metrov je nevarno sprožil Jakupović, Janžeković pa je žogo odbil v kot. Po podaji Janžekovića so se gostje ubranili.

68. minuta: Jakupović je začel protinapad Aluminija. Nadaljeval ga je Vuk, ki je na vrhu kazenskega prostora prišel do strela, a se je z obrambo izkazal vratar Janžeković.

menjava65. minuta: V ekipi Aluminija je Matjašiča zamenjal Pečnik.

zoga2:2 Vuk; 62. minuta: Klemenčič je prodrl na polovico Aluminija. Na kratko je podal na levo do Mujana, ki je v kazenskem prostoru poslal nizek predložek v sredino. Na pravem mestu je bil Vuk, ki je žogo poslal v spodnji levi kot nemočnega Janžekoviča.

zoga2:1 Živković; 60. minuta: Vujadinović je izgubil žogo na svoji polovici. Klepač je sam krenil proti vratom. Njegov strel je Mulalić odbil v vratnico. Žoga se je odbila do Živkovića, ki jo je s sedmih metrov le še potisnil v prazno mrežo.

58. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića so domači odbili nazaj do Jakupovića. Ta je poslal predložek, domači pa so odbili v kot z leve strani. Podaja Piška je bila na drugi vratnici predolga za Šoštariča Kariča.

54. minuta: Fink je odbil v kot z leve strani. Po podaji Vrbanca je pred vrati odbil Podlogar.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perić je označil konec prvega polčasa, ki se je končal z neodločenim izidom 1:1.

rumeni karton mali45. minuta: Fink je priboril prosti strel z desne strani. Po podaji Jakupovića so domači odbili, Jakupović pa je s prekrškom za rumeni karton prekinil protinapad Aluminija.

zoga1:1 Jakupović/11m; 43. minuta: Enajstmetrovko je s strelom v spodnji desni kot zanesljivo izvedel Jakupović.

rumeni karton mali42. minuta: Vuk je na levi strani kazenskega prostora Aluminija zaposlil Mujana, ki je poslal predložek pred vrata. Tam je Ploj storil prekršek nad Podlogarjem in Dragoslav Perić je nemudoma pokazal na belo točko. Rumena kartona sta prejela Ploj in Matjašič.

rumeni karton mali40. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Petrović.

33. minuta: Izjemna akcija Domžalčanov na levi strani. Šoštarič Karič je med nogama branilcu Aluminija podal do Mujana, ki je poslal predložek na bližnjo vratnico. Pred Vukom je v zadnjem trenutku v kot odbil Ploj. Po predložku Piška so domači krenili v hiter protinapad. Na desni strani je Klepač podal do Vrbanca, ki je poslal močan predložek pred vrata, kjer je žogo proti svojim vratom odbil Klemenčič. Vratar Mulalić je z odlično obrambo preprečil podvojitev vodstva Aluminija.

27. minuta: Mujan je na levi strani kazenskega prostora žogo nastavil Šoštariču Kariču. Ta je poslal predložek pred vrata, kjer je z glavo streljal Vuk. Vratar Janžekovič je bil na pravem mestu.

rumeni karton mali26. minuta: Zaradi prekrška nad Klepačem je rumeni karton prejel Sven Šoštarič Karič.

zoga1:0 Klepač; 20. minuta: Vrbanec je z lepo podajo na desni strani našel Klepača, ki je prišel sam pred vratarja Mulalića. Z močnim strelom z voleja je žogo poslal v mrežo za vodstvo domačih.

18. minuta: Domači so ponovno poizkušali z razdalje. Tokrat je z dobrih 20 metrov sprožil Matjašič, a vratar Mulalić ni imel težav z obrambo.

11. minuta: Jakupović je z izjemno podajo z zunanjim delom čevlja v kazenskem prostoru našel Vuka, ki je bil sam pred vratarjem Janžekovičem. Poizkušal je z nizkim strelom v spodnji levi kot, a se je domači čuvaj mreže izkazal z vrhunsko obrambo.

9. minuta: Vujadinović je odbil v kot z leve strani. Po podaji Vrbanca je na prvi vratnici z glavo odbil Ćorluka.

3. minuta: Gostje so prvi prišli do zaključnega strela. Petrović je s 25 metrov streljal precej mimo vrat.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Aluminija.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani bmcound  chio logo jpg RGB