Trener: Djuranović Dejan Trener: Grabić Dejan

V ekipi Domžal zaradi poškodb ni Slobodana Vuka, Matica Finka, Dejana Lazarevića, Marca Da Silve, Jošta Urbančiča in Tilna Klemenčiča. Zaradi kazni je odsoten Damjan Vuklišević.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

1:0 Jakupović 56'  Ibričić 60' Vujadinović 78'
  Svetlin 67'
BRAVO

1:1 Drkušić 90+2'  Nukić 69'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Damir Skomina je označil konec tekme.

zoga1:1 Drkušić; 90+2. minuta: Ogrinec je bil pri žogi na sredini igrišča. Poslal je predložek pred vrata, kjer je bil od Mulalića višji Drkušić, ki je z glavo žogo poslal v prazno mrežo.

90+1. minuta: Četrti sodnik Mihael Antić je označil tri minute dodatka tekme.

90. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Trontlja je na prvi vratnici odbil Šoštarič Karič.

81. minuta: Žinko je prišel do žoge na desni strani polovice Domžal. Podal je v kazenski prostor, kjer je Matko streljal s prve. Zadel je zunanji del mreže na levi strani.

menjava80. minuta: V ekipi Domžal je Mateja Podlogarja zamenjal Gregor Sikošek.

rdeci karton78. minuta: Kancilija je pobegnil obrambi Domžal po desni strani. S hrbta ga je kot zadnji obrambni nogometaš nepravilno zaustavil Vujadinović in prejel neposredni rdeči karton.

74. minuta: Podlogar je pobegnil po desni strani. Poslal je predložek pred vrata, kjer so gostje odbili do Jakupovića. Slednji je s 25 metrov močno streljal z voleja, vratar Gril pa je s precejšnjimi težavami žogo uspel ukrotiti.

73. minuta: Matko in Baturina sta z dvojno podajo izigrala obrambo Domžal na levi strani kazenskega prostora. Slednji je z 12 metrov streljal v spodnji desni kot, a je žoga zletela za las mimo vratnice.

menjava72. minuta: V ekipi Brava je Nukiča zamenjal Kancilija.

rumeni karton mali69. minuta: Zaradi prekrška nad Brankom Ilićem je rumeni karton prejel Nukić.

menjava67. minuta: V ekipi Domžal je Tamarja Svetlina zamenjal Janez Pišek.

rumeni karton mali67. minuta: Zaradi prekrška nad Ogrincem je rumeni karton prejel Tamar Svetlin.

63. minuta: Z razdalje je poizkušal Nukić. Vratar Mulalić je žogo uspešno odbil.

menjava62. minuta: V ekipi Brava je Primca zamenjal Baturina.

61. minuta: Prosti strel je izvedel Ogrinec. S 25 metrov je streljal mimo leve vratnice.

menjava61. minuta: V ekipi Domžal je Tila Mavretiča zamenjal Predrag Sikimić.

rumeni karton mali60. minuta: Zaradi prekrška dobrih 25 metrov od svojih vrat je rumeni karton prejel Senijad Ibričić.

58. minuta: Nukić je z desne strani poslal predložek pred vrata. Žoga se je od Husmanija odbila do Primca, ki je z 20 metrov streljal mimo desne vratnice.

zoga1:0 Jakupović; 56. minuta: Na desni strani polovice Brava sta Mavretič in Žinič odigrala lepo dvojno podajo. Kapetan je poslal predložek pred vrata, kjer je do strela z voleja prišel Jakupović. Spolzka žoga je vratarju Grilu ušla med rokama in končala v mreži.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: V ekipi Domžal je med odmorom Ivana Makovca zamenjal Sven Šoštarič Karič.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Damir Skomina je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je z glavo streljal Vujadinović, a brez težav za vratarja Grila.

39. minuta: Mulalić je z dolgo podajo na levi strani polovice Brava našel Podlogarja. Ta je žogo zavrnil do Ibričića, ki je s 13 metrov močno streljal. Gostje so odbili v kot z leve strani. Svetlin je s kota na kratko podal do Ibričića, ki je poslal odličen predložek pred vrata. Z glavo je streljal Mavretič, ki je pred vrati zadel enega od svojih soigralcev in žoga je zletela za las čez vrata Brava.

37. minuta: Žinko je na desni strani v ogenj poslal Primca. Ta je podal v sredino, žoga pa se je od Husmanija odbila do Kramariča. Slednji je z 12 metrov streljal mimo desne vratnice.

36. minuta: Vujadinović je odbil v kot z desne strani. Po podaji Kurtovića je na prvi vratnici odbil Ibričić.

31. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Brava. Po podaji Ibričića je pred vrati z glavo odbil Žinko.

17. minuta: Svetlin je bil pri žogi na desni strani polovice Brava. Žogo je zavrnil do Mavretiča, ki je z 20 metrov streljal previsoko.

16. minuta: Po podaji Žiniča iz avta sta Svetlin in Podlogar odigrala dvojno podajo. Slednji je z desne strani prodrl v kazenski prostor in s sedmih metrov močno streljal. Vratar Gril je z odlično obrambo žogo odbil v kot. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

2. minuta: Po napaki Mavretiča na polovici Domžal je do strela z 20 metrov prišel Matko. Žogo je poslal za las mimo desne vratnice.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Brava.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB