Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

0:3 Zec 58'/ag.
0:4 Kolobarić 68'
0:5 Kolobarić 81'
0:6 Mujan 86'

Piscalka90+1. minuta: Glavni sodnik Martin Matoša je označil konec tekme in Domžalčani so se zanesljivo uvrstili v naslednji krog Pokala Pivovarna Union.

90. minuta: Mujan je priboril kot z leve strani. Po podaji Mujana so se domači ubranili.

zoga0:6 Mujan; 86. minuta: Po strelu Mujana so domači žogo odbili do Mavretiča. Po kratkem preigravanju je žogo v kazenskem prostoru vrnil Mujanu, ki je po uspešnem preigravanju in strelu premagal še vratarja Baša.

zoga0:5 Kolobarić; 81. minuta: Mujan je bil pri žogi na levi strani polovice Ilirije. Poslal je predložek na drugo vratnico, kjer je Ibričić z glavo žogo vrnil na drugo stran gola. Tam je bil Kolobarić, ki je iz neposredne bližine žogo z glavo poslal v mrežo.

77. minuta: Po kratki podaji Ibričića je do strela znotraj kazenskega prostora prišel Mavretič. Nekoliko z desne strani je žogo poslal malce previsoko.

75. minuta: Po dolgi podaji Mulalića je Kolobarić pobegnil domači obrambi. Njegov strel znotraj kazenskega prostora je z odlično obrambo odbil vratar Baš.

73. minuta: Po dolgi podaji Gutića je Veselaj z levega roba kazenskega prostora streljal za kanček previsoko.

72. minuta: Po strelu Corna je Käit žogo odbil v kot z leve strani. Po podaji Corna je pred vrati z glavo odbil Mavretič.

zoga0:4 Kolobarić; 68. minuta: Po natančni podaji Urbančiča je Kolobarić na vrhu kazenskega prostora lepo sprejel žogo s prsmi. Prodrl je proti vratom in s strelom v dolgi kot premagal vratarja Baša.

rumeni karton mali68. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Jošt Urbančič.

Enajstmetrovka Corn; 66. minuta: Enajstmetrovko je izvedel Corn, ki je žogo poslal mimo desne vratnice.

65. minuta: Đajić je pobegnil obrambi Domžal. Na vrhu kazenskega prostora je prekršek storil Gorenc Stankovič, glavni sodnik Martin Matoša je pokazal na belo točko.

menjava62. minuta: V ekipi Ilirije sta Piskuleta in Čufurovića zamenjala Corn in Veselaj.

menjava59. minuta: V ekipi Domžal sta Damjana Vukliševića in Zenija Husmanija zamenjala Tibor Gorenc Stankovič in Senijad Ibričić.

zoga0:3 Zec/ag.; 58. minuta: Po podaji Mujana s kota so domači žogo odbili nazaj do Mujana. Hrvat je poslal nevaren predložek pred vrata, kjer je nespretno posredoval Zec, ki je žogo z nogo odbil v lastno mrežo.

rumeni karton mali57. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Piskule.

57. minuta: Po podaji Adamova je Kolobarić prodrl v kazenski prostor po desni strani. Njegov strel z 12 metrov je domači branilec odbil v zunanji del mreže domačega gola.

51. minuta: Po uspešnem prodoru Urbančiča je do strela znotraj kazenskega prostora prišel Baš. Močan strel z 10 metrov je z odlično obrambo v kot odbil vratar Baš. Po drugem zaporednem kotu Mujana so se domači ubranili.

47. minuta: Po lepi podaji Mulalića je Mavretič krenil proti vratom Ilirije. Z 20 metrov je streljal previsoko.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Ilirije.

menjava46. minuta: V ekipi Domžal so Mateja Podlogarja, Tamarja Svetlina in Andraža Žiniča zamenjali Dario Kolobarić, Tonći Mujan in Denis Adamov, ki je vknjižil prvi nastop v rumenem dresu. V ekipi Ilirije je vratarja Dermastjo zamenjal Baš.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Martin Matoša je označil konec prvega polčasa.

rumeni karton mali45. minuta: Zaradi prekrška nad Matejem Podlogarjem je rumeni karton prejel Zec.

rumeni karton mali44. minuta: Zaradi prekrška nad Tamarjem Svetlinom je rumeni karton prejel Čufurović.

40. minuta: Mavretič je na desni strani zaposlil Käita, ki je z nizko podajo pred vrati lepo našel Podlogarja. Ta je s petih metrov streljal s prve, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Dermastja, ki je žogo odbil v kot. Po podaji Svetlina so se domači ubranili.

36. minuta: Makovec je odbil v kot z desne strani. Po podaji Piskuleta je pred vrati s pestmi uspešno odbil vratar Mulalić. V nadaljevanju akcije je do strela z glavo prišel Đajić, ki je žogo poslal mimo desne vratnice.

33. minuta: Husmani je odbil v kot z desne strani. Po podaji Žiberta so domači storili prekršek nad Vukliševićem.

32. minuta: Po kratki podaji Podlogarja je Husmani streljal s 25 metrov. Žoga je zletela mimo desne vratnice.

24. minuta: Husmani je odbil v kot z leve strani. Po podaji Piskuleta je uspešno z glavo odbil Podlogar.

23. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Svetlina so se domači ubranili.

19. minuta: Podlogar je priboril kot z desne strani. Po podaji Svetlina so se domači ubranili.

menjava19. minuta: V ekipi Ilirije je Žiberta zamenjal Zaletel.

17. minuta: Svetlin je priboril prosti strel na levi strani polovice Ilirije. Po podaji Svetlina je uspešno odbil vratar Dermastja.

zoga0:2 Vuklišević; 11. minuta: Kim je priboril prosti strel dobrih 20 metrov od domačih vrat. Po odličnem predložku Svetlina je Vuklišević z glavo žogo poslal v spodnji levi kot domačih vrat.

zoga0:1 Mavretič; 9. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Svetlina je bil pred vrati povsem sam Mavretič, ki je z glavo žogo zabil v mrežo.

5. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Ilirije. Po podaji Svetlina je Makovec na drugi vratnici z glavo streljal mimo desne vratnice.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal. Prvo podajo je odigral tokratni kapetan Matej Podlogar.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB