1:1 Kolobarić 53' Sikošek 17'
1:2 Vuk 77' Mujan 35'
  Husmani 46'
  Jakupović 72'

Piscalka90+5. minuta: Glavni sodnik David Šmajc je označil konec tekme in Domžalčani so dosegli tretjo zmago v sezoni.

menjava90+3. minuta: V ekipi Domžal je Daria Kolobarića zamenjal Marko Martinović.

90+2. minuta: Sikošek je priboril kot z leve strani.

90+1. minuta: Četrti sodnik Aleksandar Matković je označil tri minute dodatka tekme.

menjava84. minuta: Trojna zamenjava v ekipi Aluminija. Namesto Jakšiča, Tilna Pečnika in Grajfonerja so vstopili Krefl, Kukuličić in Maletić.

rumeni karton mali82. minuta: Zaradi prekrška nad Zenijem Husmanijem je rumeni karton prejel Jakšić.

zoga1:2 Vuk; 77. minuta: Kolobarić je znova krenil v hiter napad Domžal. Podal je na levo do Vuka, ki je z vrha kazenskega prostora mojstrko meril v zgornji levi kot nemočnega Janžekovića.

72. minuta: Kolobarić je znova uspešno prodrl po desni strani polovice Aluminija. Žogo je zavrnil do Jakupovića, ki je s 16 metrov streljal previsoko.

rumeni karton mali72. minuta: Zaradi prekrška na sredini igrišča je rumeni karton prejel Arnel Jakupović.

menjava71. minuta: V ekipi Aluminija je Čermaka zamenjal Prša.

70. minuta: Matjašič je z veliko mero borbenosti uspešno prodiral na desni strani polovice Domžal. Podal je na bližnjo vratnico, kjer je mimo vrat streljal Tilen Pečnik.

68. minuta: Po kratki podaji Tilna Pečnika je Jakšič streljal nekoliko previsoko.

67. minuta: Žinič je priboril prosti strel globoko na desni strani polovice Aluminija. Po podaji Ibričića je z glavo odbil Azemović.

rumeni karton mali66. minuta: Zaradi prekrška je rumeni karton prejel Grajfoner.

64. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Čermaka so se rumeni ubranili.

menjava63. minuta: V ekipi Domžal je Mateja Podlogarja zamenjal Slobodan Vuk.

61. minuta: Po dolgi podaji Ibričića so domači žogo odbili do Jakupovića, ki je z 22 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

Enajstmetrovka Ibričić; 59. minuta: Z bele točke je streljal Ibričić. Njegov poizkus v spodnji desni kot je vratar Janžekovič ubranil.

rumeni karton mali58. minuta: Po podaji Žiniča je Kolobarić pobegnil po desni strani. V kazenskem prostoru ga je nepravilno s hrbta zaustavil Petek, ki je prejel tudi rumeni karton. Glavni sodnik Šmajc je nemudoma pokazal na belo točko.

rumeni karton mali55. minuta: Zaradi prekrška nad Senijadom Ibričićem je rumeni karton prejel Tilen Pečnik.

zoga1:1 Kolobarić; 53. minuta: Domžalčani so uspešno kombinirali na desni strani polovice Aluminija. Pišek je na kratko podal do Žiniča, ki je poslal predložek v kazenski prostor. Tam je z glavo streljal Kolobarić in žogo poslal v levi kot presenečenega Janžekovića.

51. minuta: Kolobarić je prišel do žoge na sredini igrišče. Nekoliko z leve strani je prodrl vse do vrat Aluminija. Njegov strel je končal v zunanjem delu mreže domačih vrat.

rumeni karton mali47. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Čermak.

rumeni karton mali46. minuta: V 20. sekundi drugega polčasa je zaradi prekrška nad Flakusom Bosiljem rumeni karton prejel Zeni Husmani.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

menjava46. minuta: V ekipi Domžal je med odmorom Denisa Adamova zamenjal Andraž Žinič.

Piscalka45+2. minuta: Po minuti dodatka je glavni sodnik David Šmajc označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Četrti sodnik Aleksandar Matković je označil minuto dodatka prvega polčasa.

menjava44. minuta: V ekipi Domžal je poškodovnega Tonćija Mujana zamenjal Arnel Jakupović, ki se vrača po dolgi odsotnosti zaradi poškodbe.

rumeni karton mali44. minuta: Zaradi prekrška je rumeni karton prejel Jure Matjašič.

zoga1:0 Flakus Bosilj; 43. minuta: Po predložku Aluminija z leve strani je pred vrati do žoge prišel Matjašič. Z desne strani je podal v sredino, kjer je v dvoboju Piška in Flakusa Bosilja slednji žogo spretno poslal ob bližnjo vratnico.

42. minuta: Pišek je priboril prosti strel na levi strani polovice Aluminija. Po podaji Ibričića je bil pred vrati najvišji vratar Janžeković.

rumeni karton mali35. minuta: Zaradi prekrška nad Matjašičem je rumeni karton prejel Tonći Mujan.

33. minuta: Kolobarić je priboril prosti strel na levi strani polovice Aluminija. Po podaji Ibričića je žoga končala v rokah Janžekovića.

27. minuta: Kolobarić je globoko na levi strani polovice Aluminija ukradel žogo Azemoviću. Potegnil je v kazenski prostor, kjer je s povratno podajo iskal Ibričića. Nogo je podstavil Petek, avtogol pa je z izjemno obrambo preprečil vratar Janžeković. Po podaji Ibričića s kota je z glavo odbil Flakus Bosilj.

21. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Čermaka je na drugi vratnici z glavo streljal Jakšić, vendar brez težav za vratarja Sorčana.

rumeni karton mali17. minuta: Po predložku Šoštariča Kariča je Jakšić v zadnjem trenutku pred Podlogarjem žogo odbil v kot z desne strani. Po podaji Ibričića je bil za las prenizek Šoštarič Karič, vratar Janžekovič pa je žogo z roko odbil. V nadaljevanju akcije je zaradi prekrška nad Matjašičem rumeni karton prejel Gregor Sikošek.

6. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na desni strani polovice Aluminija. Po podaji kapetana je Pišek na drugi vratnici žogo zavrnil do Vukliševića. Ta je z 12 metrov streljal proti vratom, a je uspešno blokiral Grajfoner. V nadaljevanju so rumeni prišli do prostega strela na levi strani polovice Aluminija. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

4. minuta: Sikošek je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Čermaka so se rumeni ubranili.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Aluminija.

Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmcound  chio logo jpg RGB