Trener: Stanković Goran Trener: Djuranović Dejan

V ekipi Domžal manjkajo Tonči Mujan, Ivan Makovec, Tibor Gorenc Stankovič, Mattias Käit in Tilen Klemenčič.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik
Borošak Alen Perger Primož Šumer Žiga Matković Aleksandar

1:1 Rovas 27'  Zebić 5'

0:1 Nemanić 13'/ag. Žinič 50'

Piscalka90+3. minuta: Glavni sodnik Alen Borošak je označil konec tekme

90+2. minuta: Sikošek je odbil v kot z desne strani. Po podaji v kazenski prostor so domači storili prekršek.

90+1. minuta: Četrti sodnik Aleksandar Matković je označil dve minuti dodatka tekme.

90. minuta: Sikošek je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Severja je na prvi vratnici odbil Ibričić.

86. minuta: Husmani je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je bil pred vrati zanesljiv vratar Koprivec.

84. minuta: Djalo je prodiral po desni strani. Poslal je nizek predložek do Severja, ki je s 15 metrov streljal mimo leve vratnice.

menjava80. minuta: V ekipi Tabora je Rovasa zamenjal Stančič.

79. minuta: S slabih 30 metrov je močno streljal Djalo. Vratar Sorčan je bil zanesljiv in je žogo ujel.

menjava75. minuta: V ekipi Domžal je Arnela Jakupovića zamenjal Matej Podlogar.

72. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Mihaljevića je žogo odbil vratar Sorčan.

68. minuta: Po predložku Ibričića je Kolobarić žogo spravil do Jakupovića, ki je z 20 metrov streljal proti vratom. Vratar Koprivec ni imel težav z obrambo.

menjava65. minuta: V ekipi Tabora sta Babića in Zebića zamenjala Sever in Grobry.

61. minuta: Ibričić je storil prekršek na desni strani polovice Domžal. Po podaji Mihaljevića je z glavo odbil Kolobarić. V nadaljevanju akcije so domači poslali predložek z leve strani. Pred vrati je bil sam Babić, ki je streljal z glavo. Vratar Sorčan je žogo uspešno odbil.

56. minuta: Dobrovoljc je odbil v kot z leve strani. Po podaji Mihaljevića je z voleja streljal Babić, a je uspešno blokiral Žinič.

54. minuta: Ibričić je izvajal prosti strel na desni strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića je Kolobarić z glavo podaljšal na drugo vratnico, kjer je z drsečim startom za las mimo leve vratnice streljal Jakupović.

52. minuta: Sikošek je priboril prosti strel na levi strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića je Šoštarič Karič z glavo streljal mimo leve vratnice.

rumeni karton mali50. minuta: Zaradi prekrška nad Mihaljevićem je rumeni karton prejel Andraž Žinič.

48. minuta: Dobrovoljc je odbil v kot z leve strani. Po podaji Mihaljevića je z glavo odbil Šoštarič Karič.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Alen Borošak je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Četrti sodnik Aleksandar Matković je označil minuto dodatka prvega polčasa.

44. minuta: Ibričić je na desni strani zaposlil Žiniča, ki je poslal predložek pred vrata. Za las je zamudil Kolobarić, žoga pa je zletela mimo desne vratnice.

41. minuta: Husmani je odbil v kot z leve strani. Po podaji Babića je na prvi vratnici podaljšal Rovas. Do strela z glavo je prišel Zebić, ki je žogo poslal čez gol.

38. minuta: Pišek je na desni strani zaposlil Žiniča, ki je poslal nizek predložek v osrčje kazenskega prostora. Do strela s prve je prišel Sikimić, ki je s 14 metrov streljal za las previsoko.

zoga1:1 Rovas; 27. minuta: Babić je bil pri žogi na polovici Domžal. Z odlično podajo za hrbet obrambe Domžal je našel Rovasa, ki je v neposrednem dvoboju s strelom v spodnji levi kot premagal vratarja Sorčana.

17. minuta: Pišek je na desni strani kazenskega prostora našel Jakupovića. Ta je podal na prvo vratnico, kjer je s peto streljal Kolobarić. Vratar Koprivec je odbil v kot. Po podaji Jakupovića je Dobrovoljc z glavo streljal previsoko.

menjava16. minuta: V ekipi Domžal je poškodovanega Slobodana Vuka zamenjal Predrag Sikimić.

zoga0:1 Nemanić/ag.; 13. minuta: Jakupović je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je pred vrati žogo zgrešil Kolobarić, a je zmedel domače branilce. Žoga je zadela Nemanića in se odbila v domačo mrežo.

rumeni karton mali5. minuta: Zaradi prekrška nad Zenijem Husmanijem je rumeni karton prejel Zebić.

4. minuta: Sikošek je odlično prodiral po levi strani. Prišel je v kazenski prostor, kjer je žogo lepo zavrnil do Piška. Ta je streljal s prve z levico, a naravnost v vratarja Koprivca.

2. minuta: Pišek je priboril prosti strel na desni strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića je Kolobarić podaljšal do Šoštariča Kariča, ki pred vrati ni prišel do strela, bil pa je tudi v prepovedanem položaju.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Tabora.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB