V moštvu Domžal manjkajo poškodovani Zeni Husmani, Gaber Dobrovoljc in Tibor Gorenc Stankovič. Dario Kolobarić je odsoten zaradi bolezni.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

Käit 20'
  Vuklišević 69'
  Ibričić 82'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perič je označil konec tekme.

90+1. minuta: Četrti sodnik Aleksandar Matković je označil tri minute dodatka tekme.

menjava90. minuta: V ekipi Tabora je Makoumbouja zamenjal Ovsenek. Po podaji Salkića s kota je z glavo za las čez gol streljal Briški.

90. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z desne strani.

89. minuta: Po podaji Piška je Markuš streljal s 30 metrov. Vratar Koprivec je žogo ujel.

87. minuta: Perc je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića so domači odbili.

menjava86. minuta: V ekipi Domžal je Mateja Podlogarja zamenjal Nick Perc.

rumeni karton mali82. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Senijad Ibričić.

menjava82. minuta: V ekipi Tabora sta Aldaira in Krivičića zamenjala Tolić in Stare.

menjava78. minuta: V ekipi Domžal je poškodovanega Marka Martinovića zamenjal Slobodan Vuk.

rumeni karton mali69. minuta: Zaradi prekrška nad Stančičem je rumeni karton prejel Vuklišević.

67. minuta: Pišek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Krivičića je Azinović storil prekršek nad Vukliševićem.

66. minuta: Šoštarič Karič je priboril prosti strel na levi strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

menjava65. minuta: V ekipi Domžal sta Tamarja Svetlina in Mattiasa Käita zamenjala Marko Martinović in Janez Pišek..

63. minuta: Svetlin je priboril prosti strel na levi strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića je žoga končala v rokah vratarja Koprivca.

menjava57. minuta: V ekipi Tabora je Fahda zamenjal Stančič.

54. minuta: Krivičić je prišel do strela s 25 metrov, z odlično obrambo se je izkazal vratar Mulalić, ki je odbil v kot z leve strani. Po podaji Krivičića so se gostje ubranili.

53. minuta: Markuš je priboril prosti strel na levi strani polovice Tabora. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

52. minuta: Käit je prodiral na polovici Tabora. Njegov strel s 16 metrov so domači odbili do Jakupovića, ki je z 18 metrov streljal z voleja. Žoga je letela pod prečko, a se je vratar Koprivec izkazal in žogo odbil v kot. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

48. minuta. Ibričić je izvajal prosti strel na levi strani polovice Tabora. Domiselno je podal do Šoštariča Kariča, ki je poslal predložek s prve. Do strela z glavo je prišel Käit, na drugi vratnici pa je žogo v kot odbil Salkić. Po podaji Ibričića so se domači ubranili.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

46. minuta: Ob koncu prvega polčasa se je poškodoval glavni sodnik Aleksandar Matković, tako da bo drugi polčas mesto glavnega sodnika prevzel Dragoslav Perić.

Piscalka45+2. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec prvega polčasa.

45+1. minuta: Četrti sodnik Dragoslav Perić je označil minuto dodatka prvega polčasa.

43. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Krivičića so se gostje ubranili.

38. minuta: Po kratki podaji Markuša je Podlogar streljal z 20 metrov. Žogo je poslal čez domača vrata.

rumeni karton mali34. minuta: Zaradi prekrška nad Tilnom Klemenčičem je rumeni karton prejel Kouao.

28. minuta: Šoštarič Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je do strela prišel Jakupović, ki žoge ni najbolje zadel in domači so se ubranili.

21. minuta: Do strela s 25 metrov je prišel Kouao, ki je meril v desni kot. Vratar Mulalić je z odlično obrambo žogo uspešno odbil.

rumeni karton mali20. minuta: Zaradi prekrška nad Aldairjem je rumeni karton prejel Mattias Käit.

18. minuta: Po preigravanju je Aldair prišel do strela z 20 metrov. Vratar Mulalić ni imel težav z obrambo.

14. minuta: Käit je odbil v kot z leve strani. Po podaji Krivičića so se gostje ubranili.

10. minuta: Po podaji Fahda s peto je do strela z 22 metrov prišel Krivičić. Njegov poizkus s prve je zletel čez gol vratarja Mulalića.

8. minuta: Po kratki podaji Žiniča je Jakupović na desni strani kazenskega prostora prišel do strela s 14 metrov. Žoga je končala v rokah dobro postavljenega vratarja Koprivca.

4. minuta: Po kratki podaji Šoštariča Kariča je Svetlin prišel do strela z 20 metrov. Nekoliko z leve strani je meril ob bližnjo vratnico, a se je z obrambo izkazal vratar Koprivec.

3. minuta: Po napaki Domžalčanov na svoji polovici je Aldair s 25 metrov streljal previsoko.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Tabora.

Lep pozdrav iz Sežane! Pred nami je 31. kolo državnega prvenstva, dvoboj med domačo Tabor Sežano in Domžalami. Prvo dejanje rumenih bojevnikov v mesecu maju lahko spremljate na Planet TV 2.

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB