Trener: Djuranović Dejan Trener: Stanković Goran

V moštvu Domžal manjkajo poškodovani Marko Martinović, Zeni Husmani, Gaber Dobrovoljc in Tibor Gorenc Stankovič.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

Vuklišević 83'
OLIMPIJA

0:1 Elšnik 70' Andrejašič 19'
  Elšnik 77'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perić je označil konec tekme in Olimpija se je uvrstila v finale Pokala Pivovarna Union.

90+4. minuta: Podlogar je priboril prosti strel globoko na levi strani polovice Olimpije. Po podaji Ibričića je žoga končala v rokah vratarja Vidmarja.

90+1. minuta: Käit je priboril prosti strel na desni strani polovice Olimpije. S strelom je poizkušal Ibričić, a so se gostje ubranili.

90+1. minuta: Četrti sodnik Asmir Sagrković je označil tri minute dodatka tekme.

87. minuta: Po podaji Pungarška je Kurež prišel do strela z roba kazenskega prostora. Vratar Mulalić je žogo odbil v kot z desne strani.

87. minuta: Žinič je priboril prosti strel 25 metrov od vrat Olimpije. Nekoliko z desne strani je z neposrednim strelom poizkušal Šoštarič Karič, ki je zadel živi zid.

rumeni karton mali83. minuta: Ibričić je izvajal kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili. Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Damjan Vuklišević.

menjava82. minuta: V ekipi Domžal sta Tamarja Svetlina in Arnela Jakupovića zamenjala Slobodan Vuk in Matej Podlogar

79. minuta: Kolobarić je priboril prosti strel na desni strani polovice Olimpije. Po podaji Ibričića je Perović žogo odbil v kot z desne strani. Po podaji Ibričića je z glavo poizkušal Klemenčič, a so se gostje ubranili.

rumeni karton mali77. minuta: Zaradi prekrška nad Arnelom Jakupovićem je rumeni karton prejel Elšnik.

77. minuta: Ibričić se je izkazal s samostojnim prodorom. Z desnega roba kazenskega prostora je streljal proti vratom, a se je z obrambo izkazal vratar Vidmar.

menjava74. minuta: V ekipi Domžal je Janeza Piška zamenjal Benjamin Markuš.

74. minuta: Po kratki podaji Ivanovića je Kurež s 25 metrov streljal za las čez domača vrata.

zoga0:1 Elšnik; 70. minuta: Po izgubljeni žogi na sredini igrišča je Olimpija krenila v hiter protinapad. Na levi strani je Elšnik zaposlil Ivanovića, ki je v kazenskem prostoru žogo zavrnil nazaj do Elšnika, ki je z 10 metrov s pomočjo prečke žogo poslal v mrežo.

68. minuta: Po lepi globinski podaji Svetlina je tik pred Kolobarićem vratar Vidmar z drsečim startom uspel žogo odbiti.

66. minuta: Svetlin je priboril prosti strel na levi strani polovice Olimpije. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

menjava63. minuta: V ekipi Olimpije sta Ostrca in Andrejašiča zamenjala Pungaršek in Pavlović.

61. minuta: Po strelu Perovića je Klemenčič žogo odbil do Bosića, ki je s 16 metrov močno streljal v spodnji levi kot domačih vrat. Vratar Mulalić je z novo odlično obrambo žogo odbil v kot z desne strani. Po podaji Elšnika so se domači ubranili.

60. minuta: Po kratki podaji Žiniča je Jakupović z dobrih 25 metrov streljal mimo zgornjega levega kota vrat Olimpije.

58. minuta: Šoštarič Karič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Bosića je pred vrati z rokami odbil Mulalić. Z 18 metrov je do stela z voleja prišel Kurež, ki je žogo poslal čez domača vrata.

54. minuta: Po podaji Vidmarja je Kurež prodiral po desni strani. Njegov strel z dobrih 20 metrov je brez težav zaustavil vratar Mulalić.

menjava52. minuta: V ekipi Olimpije sta Baskero in Kapuna zamenjala Ivanović in Kurež.

49. minuta: Po gneči na vrhu kazenskega prostora je do strela prišel Bosić, ki je s 16 metrov streljal mimo desne vratnice.

46. minuta: Šoštarič Karič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je žoga zletela mimo vseh nogometašev in končala v stranskem avtu.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Dragoslav Perić je označil konec prvega polčasa.

44. minuta: Šoštarič Karič je priboril prosti strel na levi strani polovice Olimpije. Po podaji Ibričića Vuklišević na drugi vratnici ni prišel do strela

42. minuta: Kolobarić je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je do strela z glavo prišel Vuklišević. Streljal je v spodnji desni kot vrat, a se je z izjemno obrambo izkazal vratar Vidmar, ki je žogo odbil do Käita. Ta je dvakrat streljal z 10 metrov, a so gostje uspešno blokirali.

40. minuta: Hiter napad rumenih po levi strani. Svetlin je podaljšal do Kolobarića, ki je žogo zavrnil do Jakupovića. Ta z levico ni uspel najbolje streljati in ostaja pri začetnem izidu.

39. minuta: Po predložku Šoštariča Kariča je Korun z glavo odbil do Käita, ki je z 20 metrov z voleja streljal precej mimo desne vratnice.

37. minuta: Po napaki Mulalića je Kapun žogo odbil do Perovića, ki je z 20 metrov streljal za las čez domača vrata.

36. minuta: Käit je odbil v kot z desne strani. Po podaji Elšnika je pred vrati odbil Šoštarič Karič. V nadaljevanju je po podaji Andrejašića Šme z glavo streljal precej mimo leve vratnice.

35. minuta: Z razdalje je s strelom poizkušal Elšnik, ki je meril precej mimo desne vratnice.

rumeni karton mali34. minuta: Zaradi prekrška nad Korunom je rumeni karton prejel Senijad Ibričić.

28. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na levi strani polovice Olimpije. Po predložku Ibričića je v kot z desne strani odbil Korun. Po podaji Jakupovića je na drugi vratnici Vuklišević žogo vrnil pred vrata. Šoštarič Karič je poizkusil s strelom z glavo, na koncu pa je Vidmar s pestjo žogo uspel odbiti.

rumeni karton mali19. minuta: Zaradi prekrška nad Senijadom Ibričićem je rumeni karton prejel Andrejašič.

19. minuta: Bosić je prišel do strela s 25 metrov. Stresel je desno vratnico domačih vrat.

11. minuta: Po kratki podaji Baskere je Ostrc streljal s prve z 22 metrov. Meril je v spodnji levi kot, a se je z odlično obrambo izkazal vratar Mulalić, ki je žogo odbil v kot. Po podaji Elšnika je pred vrati z glavo odbil Käit. V nadaljevanju akcije je Andrejašić s 30 metrov streljal mimo desne vratnice.

6. minuta: Käit je odbil v kot z leve strani. Po podaji Bosića je pred vrati odbil Šoštarič Karič.

5. minuta: Po kratki podaji Baskere je Kapun s 25 metrov streljal visoko čez domača vrata.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Olimpije.

V Športnem parku Domžale se bo ob 18. uri pričela prva polfinalna tekma Pokala Pivovarne Union, ki bo tudi podala finalista! Domžalčani bodo po četrtfinalni zmagi nad Mariborom gostili Olimpijo. Tekmo si lahko v neposrednem prenosu ogledate na Sportklub 1.