Trener: Djuranović Dejan Trener: Vasara Vesa

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

HONKA

1:1 Dongou 76'  Koski 35'
  Voutilainen 87'
  Arko-Mensah 90+2'

Piscalka90+5. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme in na Finskem se bo dvoboj nadaljeval iz začetnega izhodišča.

90+4. minuta: Žinič je priboril prosti strel na desni strani polovice Honke. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

rumeni karton mali90+2. minuta: Zaradi prekrška nad Andražem Žiničem je rumeni karton prejel Arko-Mensah.

90+1. minuta: Četrti sodnik je označil štiri minute dodatka tekme.

rumeni karton mali87. minuta: Zaradi prekrška nad Benjaminom Markušem je rumeni karton prejel Voutilainen.

menjava86. minuta: V ekipi Honke je Pyyhtio zamenjal Rasimus.

85. minuta: Vuk je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je žoga končala v zunanjem delu gostujoče mreže.

84. minuta: Z razdalje je poizkusil Markuš. Žogo je poslal čez gostujoča vrata.

menjava83. minuta: V ekipi Domžal je Daria Kolobarića zamenjal Slobodan Vuk.

menjava80. minuta: V ekipi Honke sta Levänena in Modesta zamenjala Arko-Mensah in Banahene.

78. minuta: Žinič je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

zoga1:1 Dongou; 76. minuta: Gostje so na desni strani kazenskega prostora storili prekršek nad Šoštaričem Karičem, a glavni sodnik ni zapiskal. Žoga je na drugi strani prišla do Levänena, ki je hotel streljati, a je poskrbel za podajo Dongouju, ki je žogo iz 11 metrov poslal v mrežo.

73. minuta: Po kratki podaji Šoštariča Kariča je Husmani streljal z levega roba kazenskega prostora Honke. Žogo je poslal mimo desne vratnice.

71. minuta: V ekipi Honke sta Smitha in Ollikainena zamenjala Voutilainen in Koskinen.

zoga1:0 Jakupović; 69. minuta: Ibričić je na levi strani našel povsem osamljenega Šoštariča Kariča. Ta je poslal odličen predložek pred vrata, kjer je z glavo neubranljivo žogo v zgornji desni kot poslal Jakupović.

menjava66. minuta: V ekipi Domžal je Mattiasa Käita zamenjal Benjamin Markuš.

65. minuta: Klemenčič je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je Vuklišević z glavo streljal čez gol.

61. minuta: Pyyhtiä je z lepo globinsko podajo zaposlil Dongouja, ki je bil sam pred vrati rumenih. S 14 metrov je streljal mimo leve vratnice.

60. minuta: Hitra akcija rumenih po desni strani. Jakupović je na vrhu kazenskega prostora našel Ibričića, ki je na kratko podal do Kolobarića. Ta je streljal mimo leve vratnice.

55. minuta: Levänen je ostal sam na levem robu kazenskega prostora. Močan strel v dolgi kot je Mulalić z izjemno podajo odbil za las mimo leve vratnice. Po podaji Kaufmana je pred vrati prekršek storil Koski.

53. minuta: Klemenčič je priboril prosti strel na levi strani polovice Honke. Po podaji Ibričića je žoga končala v rokah vratarja Murraya.

51. minuta: Po kratki podaji Žiniča je Husmani poslal lep predložek pred vrata. Do strela z glavo je prišel Jakupović, a je dobro postavljeni vratar Murray žogo uspešno ujel.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Honke.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Karel Vidlak je označil konec prvega polčasa, ki je postregel z veliko priložnosti, a zaenkrat še brez golov.

43. minuta: Po lepi podaji Ibričića je Žinič prišel v kazenski prostor. Vratar je zapustil vratar Murray in z nekaj sreče žogo odbil ob strelu bočnega branilca rumenih.

39. minuta: Po dolgi akciji rumenih se je Husmani odločil za strel s slabih 30 metrov. Vratar Murray je s konicami prstov žogo dvignil čez prečko. Po podaji Jakupovića je Klemenčič ostal povsem sam v osrčju kazenskega prostora. Z 10 metrov je z glavo streljal za las previsoko.

35. minuta: Po kratki podaji Žiniča je Jakupović močno streljal z desnega roba kazenskega prostora. Z  odlično obrambo je Murray žogo odbil v kot z desne strani. Po podaji Ibričića so Finci odbili do Jakupovića, ki je poslal predložek pred vrata. Kolobarić je z glavo streljal za las previsoko.

rumeni karton mali35. minuta: Zaradi prekrška nad Dariom Kolobarićem je rumeni karton prejel Koski.

33. minuta: Klemenčič je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Modesto odbil v nov kot. Po podaji Ibričića na prvo vratnico so se gostje ubranili.

29. minuta: Klemenčič je odbil v kot z desne strani. Po podaji Pyyhtie so se domači ubranili.

28. minuta: Lepa akcija rumenih na desni strani. Po kombinaciji Jakupovića in Žiniča je do strela z 12 metrov prišel Pišek. Žogo je poslal čez gostujoča vrata.

26. minuta: Šoštarič Karič je preigraval na levi strani kazenskega prostora Honke. Njegova podaja pred vrata je končala v rokah vratarja Murraya.

20. minuta: Kolobarić je priboril prosti strel globoko na levi strani polovice Honke. Po podaji Ibričića je do strela prišel Jakupović. Gostje so uspešno blokirali.

16. minuta: Po kratki podaji Piška je Jakupović z 20 metrov močno sprožil proti vratom. Vratar Murray je z veliko težavami žogo uspel odbiti.

2. minuta: Kaufman je pobegnil obrambi Domžal in prišel vse do vrat domačih. Njegov strel s petih metrov je z odlično obrambo odbil vratar Mulalić.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

V 2. predkrogu UEFA Europa Conference League je nasprotnik Domžal finski tekmec FC Honka Espoo. Prva tekma se bo v Športnem parku Domžale začela ob 17.55, neposredni prenos obračuna pa lahko spremljate na Sportklub 1.