Trener: Djuranović Dejan Trener: Karačić Branko

Zaradi lažjih poškodb manjkajo Grega Sorčan, Gaber Dobrovoljc, Matej Podlogar, Collins Chinemerem, Elijah Chikwado in Alen Jurilj. V reprezentanci Slovenije do 21 let sta Klemen Mihelak in Benjamin Markuš.

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

SESVETE

1:1 Italo 70' Stojanović 42'
1:2 Italo 90' Baltić 45+1'

Piscalka90+2. minuta: Glavni sodnik je označil konec tekme.

zoga1:2 Italo; 90. minuta: Po napaki Repasa je Italo prišel do žoge na polovici Domžal. Napadalec Sesvet je z 20 metrov natančno meril v spodnji desni kot nemočnega Štubljarja.

89. minuta: Klemenčič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Crnova je izbil Biggs.

85. minuta: Po kratki podaji Hodžića je Vuk z 20 metrov streljal nekoliko previsoko.

81. minuta: Močan strel Rubića s 13 metrov je vratar Štubljar odbil čez prečko. Po podaji Crnova s kota je žogo z golove črte izbil Martinović.

77. minuta: Po podaji Hodžića so strel Zogovića gostje odbili nazaj do srbskega napadalca, ki je s 25 metrov z levico močno meril z voleja. Vratar Čabraja je z odlično obrambo žogo uspešno odbil.

72. minuta: Adamov je odbil v kot z desne strani. Po podaji Vujanića je do strela z 11 metrov prišel Stojanović. Z odlično obrambo se je izkazal Štubljar, Hodžić pa je žogo odbil v kot. Po podaji Crnova so se domači ubranili.

zoga1:1 Italo; 70. minuta: Gostje so krenili v hiter protinapad. Italo je bil pri žogi na polovici Domžal. Preigral je Štubljarja in Martinovića ter žogo iz zelo ozkega kota z leve strani poslal v prazno mrežo.

69. minuta: Hodžić je priboril kot desne strani. Po podaji Repasa so se gostje ubranili.

66. minuta: Biggs je podal do Vuka, ki je prodrl vse do vrat Sesvet. Žogo je zavrnil do Hodžića, ki je z desnega roba petmetrskega prostora streljal za las mimo daljše vratnice.

61. minuta: Crnov je prodrl levi strnai polovice Domžal. Podal je v sredino do Vujanića, ki je močno streljal. Z obrambo se je izkazal vratar Štubljar.

60. minuta: Muić je s 25 metrov močno sprožil prosti vratom. Vratar Štubljar je bil zanesljiv.

58. minuta: Po lepi podaji Šoštariča Kariča je Vuk sprejel žogo na vrhu kazenskega prostora. Preigral je dva nasprotna igralca in s 14 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

56. minuta: Vuk je priboril prosti strel na levi strani polovice Sesvet. Po podjai Šoštariča Kariča je Martinović žogo poslal pred vrata, kjer so se gostje uspešno ubranili.

46. minuta: Po podaji Vuka je Biggs streljal z roba kazenskega prostora. Vratar Klemenčić je bil zanelsjiv z obrambo.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Sesvet.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik je označil konec prvega polčasa.

45. minuta: Vuklišević je odbil v kot z desne strani. Po podaji Vujanića je na prvi vratnici odbil Ibričić.

44. minuta: Šoštarič Karič je priboril kot z desne strani. Po podaji Jakupovića je na prvi vratnici odbil Geljić.

42. minuta: Klemenči je priboril prosti strel na desnem robu kazenskega prostora Sesvet. Z neposrednim strelom je poizkušal Alić, vratar Klemenčić pa je z odlično obrambo žogo odbil s pestmi. V nadaljevanju akcije je Žinič z desne strani poslal odličen predložek pred vrata. Tam je Vuklišević z glavo streljal za las mimo leve vratnice.

41. minuta: Po dvojni podaji Geljića in Stojanovića je slednji z 12 metrov zadel zunanji del mreže z desne strani.

39. minuta: Alić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Pišek s 23 metrov streljal čez zgornji levo kot vrat vratarja Klemenčića.

33. minuta: Šoštarič Karič je na levi strani zaposlil Alića, ki je poslal odličen predložek pred vrata. Tam sta za las zamudila Jakupović in Georgijević.

30. minuta: Klemenčič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Babića je na prvi vratnici z glavo odbil Ibričić.

zoga1:0 Alić; 28. minuta: Ibričić je na levi strani polovice gostov našel Alića. Ta je z izjemnim prodorom prišel vse do vrat Sesvet. S 14 metrov je streljal v spodnji levi kot in poskrbel za vodstvo rumenih.

24. minuta: Po podaji Vujanića je Babić s 25 metrov streljal mimo leve vratnice.

8. minuta: Pišek je odbil v kot z desne strani. Po podaji Vujanića je pred vrati z glavo odbil Šoštarič Karič. V nadaljevanju akcije je Babić nevarno sprožil s 25 metrov. Vratar Mulalić je žogo odbil do Brigića, ki je bil sam, a se je znašel v prepovedanem položaju.

6. minuta: Georgijević je zaposlil Alića na polovici Sesveta. Tam je z levega roba kazenskega prostora streljal za las mimo vrat.

3. minuta: Šoštarič Karič je priboril prosti strel na levi strani polovice gostov. Ibričić je poslal predložek na drugo vrtnico, kjer je Sabljo odbil do Piška, ki je žogo z glavo vrnil pred vrata. Tam je bil v prepovedanem položaju Georgijević.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Nogometaši Domžal bodo oktobrski reprezentančni premor izkoristili za prijateljsko tekmo. V Domžalah se bodo na pomožnem igrišču pomerili s hrvaškim NK Sesvete, ki nastopa v 2. HNL.