Trener: Djuranović Dejan Trener: Sešlar Simon

Zaradi poškodb so odsotni: Tilen Klemenčič (stegenska mišica), Matej Podlogar (tetiva), Benjamin Markuš (ključnica), Ranaldo Biggs (stegenska mišica), Marko Martinović (stegenska mišica), Denis Adamov (trebušni zid) in Collins Chinemerem (migrena).

Glavni sodnik Pomočnik sodnika Pomočnik sodnika Četrti sodnik

Vuklišević 86'
CELJE

Kadušić 39'
  Božič 73'

Piscalka90+4. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec tekme in Domžalčani se veselijo pete zmage v letošnjem prvenstvu.

90+3. minuta: Po predložku Svetlina je Žižek streljal z glavo, a je bil z obrambo zanesljiv vratar Mulalić.

90+2. minuta: Po predložku Alića je Vuk z glavo streljal čez vrata Celja.

90+1. minuta: Četrti sodnik Mihael Antić je označil najmanj tri minute dodatka tekme.

menjava85. minuta: V ekipi Domžal je Dejana Georgijevića zamenjal Slobodan Vuk.

rumeni karton mali86. minuta: Zaradi ugovarjanja je rumeni karton prejel Damjan Vuklišević.

menjava79. minuta: V ekipi Celja sta Begića in Mayeuskega zamenjala Žižek in Vrbanec.

rumeni karton mali73. minuta: Zaradi prekrška nad Damjanom Vukliševićem je rumeni karton prejel Božić.

menjava69. minuta: V ekipi Domžal je Arnela Jakupovića zamenjal Alen Jurilj.

65. minuta: Celjani so lepo izigrali obrambo Domžal. Po podaji Jakobsena je bil Sokler sam pred vratarjem Mulalićem. Prvi strel je domžalski čuvaj mreže odbil nazaj do Soklerja, ki je ponovno streljal, a se je še enkrat več izkazal Mulalić.

64. minuta: Strel Kuzmanovića je v kot z desne strani odbil Alić. Po podaji Božića je z glavo pred vrati odbil Ibričić.

menjava62. minuta: V ekipi Celja sta Kadušića in Benedičiča zamenjala Kuzmanović in Sokler.

61. minuta: Vuklišević je odbil v kot z leve strani. Po podaji Božića je Mayeuski na prvi vratnici z glavo streljal za las mimo domačih vrat.

56. minuta: Pišek je storil prekršek 23 metrov od svojih vrat. Nekoliko z leve strani je streljal Božić, ki je meril v vratarjev kot. Mulalić je žogo odbil do Kadušića, ki je z desnega roba kazenskega prostora meril v dolgi kot. Vratar Mulalić je s konicami prstov žogo odbil za las mimo vrat. Po uigrani akciji s kota so se rumeni ubranili.

53. minuta: Žinič je odbil v kot z leve strani. Po podaji Božića je pred vrati z rokama odbil Mulalić.

zoga1:0 Pišek; 47. minuta: Alić je priboril kot z leve strani. Po podaji Ibričića je Svetlin na prvi vratnici nehote žogo podaljšal pred vrata, kjer jo je Pišek z glavo preusmeril v levi kot nemočnega Jurharja.

Piscalka46. minuta: Drugi polčas so s sredine igrišča začeli nogometaši Celja.

Piscalka45+1. minuta: Glavni sodnik Aleksandar Matković je označil konec prvega polčasa.

42. minuta: Husmani je priboril kot z desne strani. Po podaji Ibričića je na prvi vratnici z glavo odbil Zaletel.

39. minuta: Izjemna akcija Domžalčanov na polovici Celja. Pišek je z odlično globinsko podajo zaposlil Šoštariča Kariča, ki je bil sam pred vratarjem Jurharjem. Nesebično je podal pred vrata, kjer je Jakupović z drsečim startom žogo poslal za las mimo leve vratnice.

rumeni karton mali39. minuta: Zaradi prekrška nad Enesom Alićem je rumeni karton prejel Kadušić.

38. minuta: Po podaji Kadušića je Božić poizkušal z lob udarcem z 18 metrov. Vratar Mulalić je s konicami prstov žogo odbil v kot. Po podaji Božića so se Domžalčani ubranili.

34. minuta: Domžalčani so prišli do kota z leve strani. Po podaji Ibričića so se gostje ubranili.

33. minuta: Šoštarič Karič je z lepo globinsko podajo zaposlil Piška, ki je prodrl v kazenski prostor Celja. Žogo je zavrnil do Georgijevića, ki je z 11 metrov močno streljal. Gostje so blokirali, Georgijević pa je ponovno streljal. Ob dotiku gostujočega branilca je žoga zletela za las čez prečko. Po podaji Jakupovića s kota so se Celjani ubranili.

30. minuta: Alić je priboril prosti strel na levi strani polovice Celja. Po podaji Ibričića je žoga preletela vse nogometaše, vratar Jurhar pa je z odlično obrambo žogo odbil. Celjani so odbito žogo odbili v kot. Po podaji Jakupovića so se Celjani ubranili.

27. minuta: Ibričić je priboril prosti strel na levi strani polovice Celja. Po predložku kapetana je z glavo odbil Svetlin.

22. minuta: Prosti strel z desnega roba kazenskega prostora je izvajal Benedičič. Njegov poizkus je zletel mimo zgornjega desnega kota domačih vrat.

rumeni karton mali21. minuta: Zaradi prekrška nad Božićem je rumeni karton prejel Sven Šoštarič Karič.

20. minuta: Dobrovoljc je odbil v kot z leve strani. Po uigrani akciji Celjanov so se rumeni ubranili.

14. minuta: Nov zaključni strel Celjanov. Znova je streljal Jakobsen, tokrat je z 18 metrov žogo poslal za las mimo leve vratnice.

13. minuta: Pišek je ukradel žogo na desni strani polovice Celja. Na kratko je podal do Jakupovića, ki je z 18 metrov z levico streljal mimo leve vratnice.

11. minuta: Svetlin je na levi strani zaposlil Begića, ki je poslal predložek na vrh kazenskega prostora do Jakobsena. Ta je žogo odlično sprejel s prsmi in s 13 metrov streljal za las mimo spodnjega desnega kota vrat Mulalića.

8. minuta: Po podaji Svetlina je Božić s 17 metrov streljal za las mimo desne vratnice.

7. minuta: Husmani je storil prekršek na levi strani polovice Domžal. Po podaji Božića so se rumeni ubranili in krenili v hiter protinapad. Strel Georgijevića z 20 metrov so gostje uspešno blokirali.

4. minuta: Po kratki podaji Jakobsena je Begić z 18 metrov streljal visoko čez gol.

Piscalka1. minuta: Tekmo so s sredine igrišča začeli nogometaši Domžal.

Ob 17h se bo v Domžalah začela prestavljena tekma med Domžalami in Celjem! Obračun 17. kroga Prve lige Telemach, ki v soboto ni bil odigran zaradi goste megle, si lahko v živo ogledate na Sportklub 1.