NKD TV: Imamo odličen niz izidov

Nogometaši Domžal so v 30. kolu Prve lige Telekom Slovenije proti Aluminiju povedli v 26. minuti z mojstrsko izvedenim prostim strelom Dragana Čadikovskega. Dvakratni državni prvaki so vodstvo trdno držali vse do 89. minute, ko je glavni sodnik Nejc Kajtazović gostom podaril prosti strel. Sledil je predložek in izenačujoči zadetek Sandra Bloudka.

Stevan Mojsilović

Trener Stevan Mojsilović je bil po tretjem zaporednem remiju zadovoljen s predstavo ekipe,  razočaran pa nad končnim rezultatom. Veseli ga izjemen niz rezultatov njegovega moštva, ki je na zadnjih desetih tekmah doživelo le domači poraz proti Olimpiji, ob tem pa je doseglo še štiri zmage in pet remijev.

Domžalčani imajo sedaj nekaj več časa za pripravo na naslednjo tekmo in neposreden dvoboj za tretje mesto, ki kot zadnje vodi v kvalifikacije za evropsko ligo. Tekma z Luko Koper na Bonifiki je zaradi pasje razstave prestavljena na sredo, 8. maja ob 20:00. Gremo skupaj do vrha!

CRGP logo Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije Pevecvalinanov ProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodiclogoaslani tus logobmc ound   chio logo jpg RGB