Nogometne urice za najmlajše

Tudi v letošnji sezoni Nogometni klub Domžale organizira nogometne urice za najmlajše. V mesecu septembru bodo malčki od tretjega do šestega leta starosti dvakat tedensko vadili na malem igrišču z umetno travo v Športnem parku Domžale, od oktobra naprej pa se bodo urice odvijale v telovadnici Osnovne šole Dragomelj in bodo potekale enkrat tedensko. Cena za september je 30 evrov, od oktobra naprej pa 25 evrov na mesec. Otroke bo na treningih večkrat obiskal tudi Domži.

Domži

Prvi trening pod strokovnim vodstvom našega trenerja bo že v ponedeljek, 7. Septembra ob 16:00 v Športnem parku Domžale, zbor pred gardrobo 3 Mladinskega nogometnega centr Nogometnega kluba Domžale. Prijavnice zbiramo na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. in na telefonsko številko 041 606 418.

Letak

NK Domžale

esadmulalic logo  Joma  EK Elpro Križnič

PecarstvoBosty LogotipMakropol 2 CRGP logoSZ logotip Logo hitD ToursAS DomžaleMG instalaterstvoTG LOGO BREZ OZADJAMetal profilAvtomehanika KvederOrbim KamnikSalomonLavacoNemecIzolacije PevecvalinanovProairDare Kos s.p.SPC ŠkerjanecGM Jagodicaslanibmc ound   chio logo jpg RGB SiPRO